تلویزیون Mi و اسکوتر هوشمند: محصولات جدید شیائومی

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 27 مهر 94 ساعت: 20:12:32

شیائومی که خود را با ساخت گوشی های هوشمند مقرون به صرفه اندرویدی معروف ساخته است، قصد دارد تا سخت افزارهای دیگری را هم وارد بازار کند. این شرکت امروز خبر از ساخت یک اسکوتر و تلویزیون هوشمند جدید داد.
این تلویزیون جدید Mi TV 3 نام دارد و نسخه بزرگتری از تلویزیون هوشمند با صفحه نمایش LG 4k است. این نسخه ارتقا یافته، یک مادربورد است که با یک سیم منفرد به صفحه نمایش Mi TV وصل می شود و می تواند جایگزین یک تلویزیون هوشمند جدید باشد. مانند گوشی های هوشمند شیائومی و دیگر تلویزیون های هوشمند، Mi TV 3 بر روی MIUI، سیستم عامل مبتنی بر اندروید اجرا می شود. از دید استراتژی تجاری، اسکوتر ساخت این شرکت بسیار قابل توجه تر است زیرا اولین محصولی است که توسط ناین بات، یکی از شرکت های شیائومی، تولید می شود و اولین دستگاه متحرک شخصی شیائومی است.
این اسکوتر که ناین بات مینی نامیده می شود، دسته ندارد ولی در عوض بوسیله حرکات پای شخص و پیش بینی مکان حرکت، هدایت می شود. کاربران نیز می توانند ناین بات مینی را به وسیله یک برنامه کنترل کنند.
ناین بات ادعا کرده است که این اسکوتر 12.8 کیلوگرم وزن دارد و تا 22 کیلومتر با یکبار شارژ می تواند استفاده شود و نیز حداکثر سرعت آن 16 کیلومتر خواهد بود.
خط تولید سخت افزار شیائومی در هر زمینه ای ابزار تولید می کند ولی نشان داده شده است که به وسایل نقلیه شخصی و دستگاه های متحرک علاقمند است. علاوه بر ناین بات، شیائومی در حال سرمایه گذاری بر روی دوچرخه های هوشمند Yunmake است و برای ساخت ماشین الکتریکی نیز ایده هایی دارد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید