دوربین امنیتی 70 دلاری Ezviz Mini وسیله ای بسیار با ارزش است.

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 29 مهر 94 ساعت: 07:14:12


وقتی صحبت از دوربین های امنیتی و وب کم های با کیفیت بالا می شود، 200 دلار کم ترین قیمتی است که می توان برای این محصولات تصور کرد، به همین دلیل Ezviz Mini محصول بسیار جالب و مقرون به صرفه ای می باشد. با این که قیمت این محصول تقریبا یک سوم دیگر دوربین هاست، ارزش بسیار زیادی دارد. برای شروع، کوچک است، اندازه آن تقریبا 3.5 اینچ و وزن آن تقریبا 100 گرم است و برای نصب راحت، پایه، محور ایستایی و زاویه های آن مقناطیسی هستند.

Ezviz Mini1
نصب آن حدود 5 تا 10 دقیقه زمان می برد.فقط کافی است برای ثبت نام کشور، آدرس ایمیل، کد تایید خود را وارد کنید ( که برای شما به آدرس ایمیلتان فرستاده می شود یادداشت شده است. البته تا حدی این مساله گیج کننده است، چرا که یک کد تایید پشت دوربین وجود دارد، آن را نادیده بگیرید و از آنی که برای شما ایمیل شده است استفاده کنید. )، یک نام کاربری و گذرواژه بسازید، کد QR که پشت دوربینتان است را اسکن کنید، مشخصات وای فای، و همچنین منطقه زمانی خود را نیز وارد کنید.
Ezviz Mini با یک کارت حافظه 16 گیگابایتی برای حافظه داخلی ارائه می شود، و در حال حاظر امکان استفاده از فضای ذخیره سازی کلود، تا یک سال را نیز عرضه می کند.

Ezviz Mini2

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید