عرضه ساعت های هوشمند اندرویدی توسط فسیل

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 29 مهر 94 ساعت: 21:30:51

شرکت فسیل، با تولید لوازم جانبی های هوشمند اندرویدی جدید، از فسیل شدن خود مقاومت می کند. در این خط تولید جدید که فسیل Q نام دارد، چهار ساعت با کارآیی ها و قیمت های متفاوت به بازار عرضه شده است.
Q Founder، تمام استیل، با سیستم عامل اندروید و یک صفحه نمایش دایره ای است. این ساعت، ظاهری زیبا دارد و با همکاری اینتل و گوگل ساخته شده و قیمت 275 دلار دارد. این ساعت همه تکنولوژی هایی را که شما از اندروید انتظار دارید، برآورده می سازد مانند اعلام پیام های تلفن و سفارشی سازی صفحه ساعت.
ساعت بعدی Q Grant نام دارد و بسیار شبیه به یک ساعت آنالوگ رایج است، ولی این ساعت Q Grant از طریق بلوتوث به گوشی شما وصل می شود و می توان آن را به گونه ای سفارشی سازی کرد که دریافت ایمیل، اخبار، پیام و تماس های تلفنی را از طریق روشن شدن چراغ های LED یا لرزش، به شما اطلاع دهد. علاوه بر آن، این ساعت ویژگی های مربوط به کنترل تناسب اندام را نیز داراست. Grant در سوم آبان با قیمتی بین 175 تا 195 دلار عرضه می شود.
Q Reveler و Q Dreamer، ساعت های هوشمند محسوب نمی شوند و بیشتر ابزاری برای کنترل تناسب اندام هستند. هر دو پیام های تلفن شما را از طریق LED اطلاع می دهند ولی Dreamer، دارای باندهای چرمی و سیلیکونی است و شما می توانید با توجه به استفاده در روز یا شب، بند ساعت خود را عوض کنید. هر دوی این وسیله ها با قیمت 125 دلار و در سوم آبان عرضه می شوند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید