برنامه های اندرویدی برتر هفته: 27 مهر تا 3 آبان

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 3 آبان 94 ساعت: 17:59:18

در هفته گذشته با برنامه های اندرویدی بسیاری کار کردیم. در اینجا قصد داریم تا چند مورد از بهترین برنامه هایی که در طول هفت روز گذشته از آنها استفاده کرده ایم؛ معرفی کنیم. برنامه ویرایشگر متن حرفه ای، یک ویرایشگر عکس عالی و یک بازی فکری از اپلیکیشن های برتر این هفته می باشند.

JotterPad

nIKKHAH19

اگر یک دانش آموز یا وبلاگ نویس باشید، باید مطالب بسیاری را به صورت متنی بنویسید و علامت گذاری کنید.  برای این کار اکثر اوقات مجبورید مدت زمان زیادی را در برابر کامپیوتر خود بنشینید که بسیار خسته کننده است. برنامه JotterPad کاملا برای چنین کاری مناسب است و می تواند زمان بهره وری شما را افزایش دهد.
این برنامه واسط کاربری حداقلی دارد و از حواس پرتی شخص جلوگیری می کند به این معنی که شما می توانید کامل بر روی نوشته خود تمرکز کنید، بدون این از ویژگی های مختلف و تودرتوی آن بر روی صفحه نمایش خسته شوید. این برنامه نیز با دراپ باکس یکپارچه شده است و نیز امکان اشتراک گذاری بین اندروید، OS X  و iOS را بدون به هدر دادن زمان می دهد.
در این برنامه نیز قابلیت رنگی کردن نوشته هم وجود دارد که بعدتر، راحت تر می توان به نوشته های موردنیاز دسترسی پیدا کرد.

لینک دانلود


Photoshop Express

nikkhah20

اگر یک بار با اپلیکیشن فتوشاپ اکسپرس، عکس های خود را بر روی تبلت یا گوشی هوشمند، ویرایش کنید، دیگر این برنامه را حذف نخواهید کرد و بسیار به آن علاقمند می شوید. این برنامه بسیار کاربردی است و به شما امکانات عملیاتی خوبی می دهد. نه اینکه تنها با یک کلیک بتوانید عکس خود را به صورت خودکار درست کنید ولی به شما اجازه می دهد عکس های خود را کراپ کنید، یا بچرخانید یا رنگ مناسبی به کار ببرید. زمانی که ویرایش تمام شد، می توانید عکس خود را بر روی هر شبکه اجتماعی که تمایل دارید، قرار دهید.
این برنامه رایگان است ولی می توانید با پرداخت هزینه، به فیلترها و امکانات بیشتری دست یابید.

لینک دانلود


Hook

nikkhah21

هوک یک بازی ساده فکری است که اگر یکبار بازی کنید دیگر نمی توانید آن را ببندید. این بازی فکری احتیاج به حل مسائل پیچیده شبیه پازل دارد که در هر سطح، این بازی سخت تر می شود. هرچه سطح بالاتر برود، موانع جدیدی ظاهر می شوند، تا جایی که پیدا کردن راه بسیار سخت می شود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید