Oracle OpenWorld : در پی این است که مشترکان cloud بیشتری به فعالیت بپردازند .

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 14 آبان 94 ساعت: 04:38:52


وی همچنین افزود این شرکت درگیر کار های مربوط به گسترش جمعیت مشترکان خود می باشد و به همین منظور هم ابزار هایی را برای مشتریان خدمات خود فراهم می نمایند .در هفته گذشته شرکت های دل و مایکروسافت از یک کلود مقدماتی هیبرید صحبت کردند و EMC و VMware نیز گفته اند که به طور مشخص بر روی تجارت کلود هیبرید مشترک تمرکز کرده اند . هر دو این موضوع ها هم البته بر مشارکت هر چه بیشتر مشترکان تاکید و تمرکز دارند .
Oracle گفته است OPN مقدماتی جدید هم در ماه فوریه وارد کار خواهد کرد. به علاوه اوراکل یک نکته ورودی جدید هم برای OPN مشترکان بالقوه خود به نام Oracle Registered Level معرفی کرده است که به هیچگونه سرمایه اولیه نیاز ندارد و پیش نیازی برای آن وجود ندارد .
مشترکان جدید کلود بسیار مشتاق هستند که تا 31 ام ماه می به این جمع بپیوندند تا از این فرصت خوبی که برای عضویت رایگان ایجاد شده است بهره مند شوند .
در زیر این سطح، کاربران قادر خواهند بود Oracle Cloud Platform های خود شامل platform-as-a-service و infrastructure-as-a-service را به فروش بگذارند و به این ترتیب برای انجام فروش های خود در زمینه آموزش های فنی ، منابع و بحث های فروشگاهی به ابزار OPN Cloud Business Builder دسترسی داشته باشند .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید