هواوی، دومین برند پرفروش در اروپا

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 13 آبان 94 ساعت: 15:31:19

در مورد موفقیت جهانی هواوی، در ماههای اخیر بسیار نوشته شده است. در سرزمین خود، یعنی چین، شیائومی بیشترین فروش را در بین برندهای دیگر داشته و در مقیاس جهانی، هواوی پس از اپل و سامسونگ در رده سوم قرار گرفته است. بیشتر موفقیت این گوشی در اروپا بخاطر کارآیی آنست. هواوی در اروپا گوشی های رده پایین و رده بالا را عرضه کرده است.
امروز صبح، بنابر گزارشی در Kantar Worldpanel، تولیدکننده چینی بالاتر از سونی، HTC و موتورولا قرار گرفت تا دومین تولیدکننده بزرگ گوشی اندرویدی در پنج بازار اصلی اروپا باشد. این تولیدکننده در دوازده ماه گذشته از رتبه ششم به رتبه چهارم صعود کرده و در سه ماه گذشته، پس از سامسونگ در جایگاه دوم فروشندگان گوشی اندرویدی قرار گرفته است. پنج بازار اصلی اروپا، شامل بریتانیا، آلمان، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا می باشد.
بیشتر موفقیت هواوی در اروپا بخاطر محبوبیت برند هانر (Honor) می باشد. این برند زیرمجموعه، تجربه خوبی را به کاربران با قیمت پایین ارائه داد. هانر 7، آخرین دستگاه مدل بالای این شرکت بود که برخلاف ویژگی های تاثیرگذار، قیمتی کمتر از 250 پوند یا 384 دلار دارد.
چه هواوی این حرکت صعودی خود را در بین گوشی هایی چون آیفون و نکسوس ادامه دهد و یا اگر متوقف شود و در جایگاه های بعدی قرار گیرد، نام این تولیدکننده همچنان در اذهان عموم خریداران گوشی های رده متوسط خواهد ماند.

میتوانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید