کاربران وان درایو (OneDrive ) از مایکروسافت خواسته اند که درمورد کم کردن فضای ذخیره سازی تجدید نظر کند

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 24 آبان 94 ساعت: 10:45:32

مایکروسافت اعلام کرده است که قصد دارد فضای ذخیره سازی وان درایو را کاهش دهد. کاربران وان درایو از طریق وب سایت Change.org و همچنین UserVoice اعتراضات خود را در این زمینه ابراز کردند.کاربران وان درایو توسط وب سایت Change.org از مایکروسافت خواستند که در مورد کاهش  سهم فضای رایگان تا 83% تجدید نظر کند. تا به حال این دادخواست 2000 امضا مجازی جمع آوری کرده است.
در این دادخواست بازگشت 100 و 200 گیگابایت فضایی که مایکروسافت حذف کرده و به جای آن 50 گیگابایت قرار داده است و همچنین  2 ترابایت برای مشترکین آفیس 365 ، که به معنی دو برابر کردن محدودیت کنونی مایکروسافت است درخواست شده است.  مایکروسافت همچنین اعلام کرد که سهمیه آزاد را از GB 15 – که برابر گوگل وان درایو بود—به 5 گیگابایت – که به اندازه iCloud اپل است کاهش می دهد. همچنین قصد دارد که 15 گیگابایت برای" عکس برداری" که مایکروسافت از ماه سپتامبر 2014 به دارندگان گوشی های هوشمندی که گزینه آپلود خودکار را برای عکس هایشان فعال کرده بودند داده بود از بین ببرد. در حالی که بیشتر توجهی که به اطلاعیه وان درایو مایکروسافت شده بود به حذف فضای نامحدود برای آفیس  365 هوم و آفیس 365 برای مشترکین شخصی بود—مایکروسافت اعلام کرد که به دلیل چندین مورد سو استفاده این کار را کرده است—بیشتر کسانی که در وب سایت Change.org نظر داده بودند از ناپدید شدن فضای ذخیره سازی برای فضای ذخیره سازی تصاویر شکایت کردند. به گفته آن ها ، کاهش 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی به 5 گیگابایت، به معنی جریمه کردن مشتریان خوب مایکروسافت است.
بسیاری دیگر از کاربران وان درایو در وب سایت UserVoice که مرتبط به مایکروسافت است اعتراضات  و درخواست های خود را بیان کردند. UserVoice یکی از خدمات مایکروسافت است که توسط آن کاربران می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را به این وبسایت اعلام کنند و بخش مهمی از سیاست مایکروسافت مبتنی بر نظر مردم برای ایجاد تغییرات در محصولات جدیدش محسوب می شود. این خدمات ذخیره سازی همچنین نقش مهمی را در بین دستگاه های ویندوز ایفا می کند و یکی از وعده های بسیار بزرگ ویندوز 10 بوده است. مایکروسافت گفته بود که : " ویندوز 10 با اپلیکیشن هایی مانند Maps, Photos, Mail & Calendar, Groove, Movies & TV می آید و این اپلیکیشن ها برای پشتیبانی از اطلاعات شما و همگام سازی در همه دستگاه های ویندوز شما از وان درایو استفاده می کند. "

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید