5 بازی زیبای iOS که قابلیت های سخت افزاری اپل را نشان می دهد !

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 21 آبان 94 ساعت: 17:01:19

iOS خانه یک سری از بازی های پیشرفته گرافیکی و مجذوب کننده می باشد . به دلیل وجود API گرافیک های متال (Metal graphics API) و میزان بهینه سازی حاصل شده از هماهنگی نرم افزار با سخت افزار ، برنامه نویسان توانسته اند کیفیت های تصویری بسیار خوبی را از GPU PowerVR بدست آورند . در این نوشتار 5 بازی جدید که برای گرافیک های iOS ساخته شده اند معرفی می شوند . این بازی ها به راحتی می توانند چشمان کاربر را به خود خیره کنند و اوقات لذت بخشی را برای او فراهم سازند .

1- ماجراجویی های پوکو اکو (Adventures of Poco Eco)

ZOKAEE316

در این بازی کاربر باید به پوکو و قبیله اش کمک کند تا از طریق حل کردن مینی پازل های موجود در 12 مرحله بازی ، صداهای گم کرده خود را پیدا کنند . دنیا در " ماجراجویی های پوکو اکو " ترکیبی از طراحی یک بازی و موسیقی الکتریکی می باشد که توسط موسیقی دان ها آیم یانک (Iamyank) و بازی سازان ساخته شده است . پوکو اکو یک تجربه برای تمامی سنین می باشد که گرافیک بسیار خوبی دارد و 7 موسیقی زیبای الکترونیکی را در اختیار کاربر می گذارد .

قیمت : $2.99

2- وارهمر 40k : فری بلید (Warhammer 40k: Freeblade)

ZOKAEE317

این بازی که توسط پیکسل تویز (Pixel Toys) برای طرفداران افسانه وارهمر 40k ساخته شده است ، تعدادی کرکتر جنگجو و تیرانداز مکانیکی در خود دارد . در این بازی کاربر باید به تنهایی در بیش از 40 مرحله مبارزه کند و به نابودی دشمنان ، تخریب اموال آن ها ، شرکت در مبارزه های کثیف ، ساختن سلاح های جدید و رقابت در رویدادهای مختلف بپردازد . دانلود این بازی رایگان می باشد و کاربر می تواند بدون انجام خریدهای درون نرم افزاری (in-app purchases) از بازی استفاده کند . در این بازی آیتم هایی برای خرید وجود دارد اما کاربر در صورت تمایل می تواند آن ها را در بخش تنظیمات بازی غیرفعال سازد .

قیمت : رایگان

3- دارک استار (Dark Star)

ZOKAEE318

دارک استار یک بازی فضایی است که در تاریخ 19 نوامر (28 آبان ) به بازار می آید . طرفداران صحنه های فضایی و گیم پلی های (GamePlay) 60FPS این بازی را دوست خواهند داشت . این بازی پر از ویژگی های گرافیکی ، قابلیت های مولتی تاچ ، سفینه های آزاد شدنی و دزدهای خبیث می باشد . هنوز خبری در زمینه ساخت بیلد اندروید این بازی منتشر نشده است .

قیمت : هنوز اعلام نشده است .

4- افق گم شده (Lost Horizon)

ZOKAEE319

طرفداران بازی های ماجراجویی علاقه زیادی به این بازی دارند . افق گم شده یک بازی کلاسیک برای رایانه های شخصی بود که بیلد مخصوص دستگاه های اپل آن توسط دیپ سیلور (Deep Silver) ساخته شد . این بازی که برای گوشی های دارای کنترل لمسی ساخته شده است تصاویری به سبک انیمیشن های کلاسیک و صحنه هایی متمرکز دارد . در این بازی داستان از سال 1936 شروع می شود و کاربر شخصیتی به نام فنتون پادوک ، یک قاچاقچی و کلاه بردار خورده پا ، را هدایت می کند که به او پیشنهاد شده به جستجوی یک هیئت اعزامی که در تبت گم شده است بپردازد . همه چی مانند یک سفر عادی است که نازی ها به دنبال جویندگان گمشده می آیند و ...

قیمت : $5.99

5- هوی بلید (Heavy Blade)

ZOKAEE320

این بازی 3D ویژگی های تصویری و آهنگ های بسیار خوبی دارد . در این بازی 30 زندان پر از هیولا وجود دارد که کاربر باید با شمشیر خود با آن ها مبارزه کند . سایه و نور هماهنگ ، درهای سری ، مکان های پنهان ، دشمنان غارتگر ، بهبود یابی با جادو و دارو از ویژگی های این بازی است . هوی بلید یک بازی خوب در سیستم عامل iOS می باشد . توصیه می شود که شما نیز این بازی را امتحان کنید .

قیمت : $4.99

 می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید