10 تا از بهترین IDE های ابری برای توسعه ی وب

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 22 اردیبهشت 94 ساعت: 05:44:55

امروزه هر شرکت نرم افزاری و توسعه دهنده که از محیط های توسعه یِ دسکتاپی استفاده می کنند , به منظور دسترسی مردم به کدها و برنامه ها از فضای ابری نیز استفاده می کنند. این کار به هم کاری ساخت و همچنین همکاری عیب زدایی کدها توسط توسعه دهندگان کمک می کند.

امروزه IDE های ابری فراوانی وجود دارد که امکانات پیشرفته ی زیادی دارند , آنها هم چنین یک محیط توسعه ی مفیدی را برای برنامه نویسان محیا می کنند. بیایید 10 تا از بهترین IDE های ابری را برایتان معرفی کنیم که به دانشِ توسعه ی وب شما کمک می کند.

ابر 9 (Cloud 9):

این IDE یکی از بهترین و قویترین آپشن هایی هست که توسعه دهندگان می توانند از آن برای عیب زدایی (debug) کدها در هر جا و زمانی استفاده کنند. آن یک توسعه ی آنلاین برای JavaScript, Node.js , HTML, PHP, CSS و 23 زبان دیگر می باشد.

 

7DZ cloud9

 

کُدِنوی (Codenvy) :

این هم یکی دیگر از محیط هایِ توسعه یِ ابری برای توسعه دهندگان می باشد. این ابر (cloud) برای Rails, Python, PHP, JavaScript, Android و چندین زبان دیگر می باشد.

 

9D7 codeenvy

                                                                      

Code Anywhere :

این قدرتمندترین ویراستار کد (code editor) است که به یک سری قابلیت های عالی در مقایسه با برنامه های دسکتاپی مجهز شده است. قابلیت های خارق العاده ی آن باعث محبوبیت بیشتر آن بین توسعه دهندگان می شود.

 15E codeanywhere

 

Koding:

توسعه دهندگان وب با این ابر(Cloud) می توانند محیط هایِ توسعه یِ وب عالی را ایجاد کنند.

 

C3A koding

Neutron Drive :

این محیط به شما این امکان را می دهد تا کارهای خودتان را از هر کامپیوتر و هرجایی که می روید ادامه دهید. آن همچنین به تعدادی ویژگی های عالی نظیر : realtime collaboration, Auto saves to Google Drive, Realtime Markdown preview, Google Drive revision control and File browser برای برنامه نویسان مجهز شده است.

 

EZB neutron

Collide :

این یک دمونستراسیون متن باز می باشد که با عنوان “collaborative IDE” می آید. چندین کاربر به صورت همزمان می توانند یک فایل را ویرایش کنند , همراه با مشخص کردنِ ترتیب, جستجوی سریع و امکانات زیاد دیگر.

 

 433 collide

Orion:

این هم همچنین یک پلتفورم متن باز و ابزار توسعه ی ابری می باشد. آن به شما کمک می کند تا در هرجا و هر زمانی به کدگذاری کردن بپردازید.

 

 15C orion

 

Python Fiddle :

این یک پلتفورم عالی برای توسعه دهندگان وب و برنامه نویسان می باشد زیرا یکی از بهترین محیط های ابری را برایتان به ارمغان می آورد.

 

136 python

Erbrix :

این IDE  روی مرورگر اجرا می شود که برای server side برنامه هایِ JavaScript مورد استفاده قرار می گیرد. شما از server side , JavaScript می توانید برای ساده کردن کدهایتان استفاده کنید که باعث بالا رفتن بهره وری تان می شود.

 

    773 erbrix                                                                                                         

SourceKit :

SourceKit یک ویراشگر متن و یکی از محصولات گوگل می باشد. SourceKit یک ویرایشگر متن بر, پایه ی ابر, برای برنامه نویسان می باشد.

 

Z52 sk

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید