حذف فایل آپدیت ویندوز ۱۰ از سایت دانلود مایکروسافت

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 11 آذر 94 ساعت: 13:27:25

به گزارش آی تی اس ان (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات) ، بسیاری از کاربران که به علت کندبودن Windows Update ویندوز ترجیح می دادند از فایل های iso یا همان disk image استفاده کنند به علت این تغییر روش ناگهانی مایکروسافت ناراضی شده‌اند.

به روزرسانی ماه نوامبر مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ که Threshold 2 نام گرفته برخی آسیب پذیری ها و حفره های این سیستم عامل را برطرف می کند.

البته فایل های .iso هنوز در دسترس هستند، اما وقتی با استفاده از ابزار Media Creation مایکروسافت بارگذاری شوند نسخه اصلی ویندوز ۱۰ که در ۲۹ جولای عرضه شده بود را نصب می کنند و نه ویندوز به روز شده را.

مایکروسافت خود تایید کرده که بارگذاری های فایل های .iso موجب به روزشدن رایانه های مجهز به ویندوز ۱۰ و اضافه شدن بسته به روزرسانی ماه نوامبر نخواهد شد.

فارس به نقل از کامپیوترورلد، کاربران ویندوز ۱۰ بارها به علت فرایند کند و وقت گیر به روزرسانی این سیستم عامل از طریق Windows Update شکایت کرده اند، اما مایکروسافت هنوز نتوانسته این مشکل را حل کند. disk images و Media Creation دو ابزار مایکروسافت برای کاهش میزان انتظار کاربران بوده که اختلالشان بر نارضایتی کاربران افزوده است.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید