۷۵ استارتاپ برای حضور در الکامپ ثبت‌نام کردند

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 22 آذر 94 ساعت: 07:37:36


به گزارش خبرگزاری مهر، شاهین طبری ، عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران گفت: استقبال کسب و کارهای نوین فناورانه برای حضور رایگان در نمایشگاه الکامپ بیش از حد انتظار بود.برخی از این کسب و کارها به ما اعلام کردند علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه الکامپ هستند اما از امکانات مالی مناسب برای این کار بی‌بهره‌اند.  از سوی دیگر حمایت از کسب و کارهای نوین فناورانه از اولویت‌های سازمان نصر است. چرا که برای استمرار رونق در بازار ICT، علاوه بر لزوم حمایت از شرکت‌های بزرگ، باید برای شکل گیری و توسعه کسب و کارهای کوچک نیز تلاش کرد.

وی ادامه داد: ما موضوع را با کمیته اجرایی نمایشگاه مطرح کردیم و پیشنهاد حمایت از کسب و کارهای نوین فناورانه و حضور رایگان آنها در الکامپ مورد استقبال خوبی از سوی اعضای کمیته قرار گرفت. به هر حال این کسب و کارها آینده صنف فناوری اطلاعات را تشکیل می‌دهند و ما وظیفه خود می‌دانیم از آنها در همه عرصه‌ها به ویژه در نمایشگاه الکامپ به عنوان محلی برای رونق بخشی به کسب و کار صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات - ICT - حمایت کنیم.

طبری گفت: ما به دنبال این بوده‌ایم که شرکت‌هایی که از این امکان استفاده می‌کنند، واقعا در تعاریف معمول یک استارتاپ بگنجند و از سوی دیگر محصول یا خدمت نوآورانه آن‌ها به مرز ارائه تجاری رسیده باشد.

وی با بیان اینکه ۷۵ درخواست از سوی کسب و کارهای نوین فناورانه برای حضور در الکامپ به دبیرخانه نمایشگاه ارسال شده است، گفت: از میان این درخواست‌ها، مدارک ۴۳ کسب و کار نوین فناورانه تکمیل بوده و استارتاپ بودن آنها برای ما محرز شده است. در مورد ۳۲ کسب و کار دیگر نیز اعلام کرده‌ایم اگر تا روز یکشنبه ۲۲ آذرماه مدارک خود را کامل کنند، امکان حضور آنها در نمایشگاه فراهم می‌شود.

طبری گفت: زیرساخت‌های لازم برای معرفی خدمات و محصولات کسب و کارهای نوین فناورانه در سالن ۱۸ نمایشگاه بین‌المللی تهران فراهم شده و امیدواریم این کسب و کارها، در کنار سازمان‌های بزرگ حاضر در الکامپ بتوانند آینده صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران را بسازند.

به گزارش مهر، الکامپ ۲۰۱۵ از ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می شود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید