چگونه میانبر کلید خانه را مطابق میل خود در سیستم عامل اندروید تنظیم کنیم !؟

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 6 دی 94 ساعت: 17:18:25

مراحلی که در این خبر آورده شده در یک گلکسی S6 که از سیستم عامل اندروید لولی پاپ بهره می برد ، اجرا شده است با وجود این کابران باید بتوانند  این کار را با تمام گوشی هایی که دارای کلید فیزیکی خانه می باشند ، انجام دهند . به طور پیش فرض با دو بار لمس کردن کلید خانه در گلکسی S6 ، میانبر دوربین فعال می شود اما ما می خواهیم کاری کنیم که با دادن این فرمان پلی استور ظاهر گردد . در گوشی های قدیمی تر گلکسی ، با یک بار لمس کردن کلید فیزیکی خانه ، صفحه خانه ، با دو بار لمس کردن این کلید S Voice و در صورت این که کاربر این کلید را به مدت طولانی فشار دهد Google Now ظاهر می شود .

برای ایجاد تغییرات مورد نظر باید نرم افزار Home2 را از گوگل پلی استور دانلود و روی گوشی خود نصب کنید . نرم افزارهای دیگری نیز وجود دارند که امکان ایجاد چنین تغییراتی را برای شما فراهم می کنند اما به منظور اعمال این تغییر Home2 انتخاب شده است .

نحوه تغییر عملکرد کلید خانه

مرحله اول

زمانی که نرم افزار Home2 Shortcut را راه اندازی کردید ، دستور العمل مرحله به مرحله تغییر عملکرد های مختلف کلید خانه در اختیار شما قرار داده می شود . در این خبر نحوه تغییر عملکرد این کلید پس از دو بار لمس شدن ، شرح داده شده است .

مرحله دوم

zz57

در نرم افزار Home2 Shortcut کاربر باید یک فرآیند چهار مرحله ای را برای اعمال تغییرات مورد نظر خود طی کند . این نرم افزار اپتدا از کاربر می خواهد که اپلیکیشن مورد نظر خود را انتخاب نماید . پس از مطرح شدن این درخواست Choose application را لمس کنید و پلی استور و یا هر اپلیکیشن دیگری را که مد نظر دارید از لیست ارائه شده انتخاب نمایید .

مرحله سوم

در این مرحله کاربر باید زمان بین دو بار لمس کردن کلید را تعیین کند .

مرحله چهارم

در این قسمت از شما خواسته می شود که اپلیکیشن Home خود را انتخاب کنید پس TouchWiz home و یا هر اپلیکیشن لانچر دیگری را که از آن استفاده می کنید را انتخاب کنید .

مرحله پنجم

zz58

هم اکنون اگر که کلید خانه را فشار دهید یک پنجره باز می شود که از شما می پرسد که از کدام لانچر می خواهید استفاده کنید . Home2 Shortcut رابه همراه گزینه Always (همیشه) انتخاب نمایید . برای برگرداندن تنظیمات به حالت اولیه می توانید در قسمت تنظیمات (Settings) پیش فرض های نرم افزار خود را پاک کنید .

هم اکنون با دو بار لمس کردن کلید خانه ، پلی استور ظاهر می شود ، البته در دستگاه مورد استفاده ما دوباره دوربین اجرا شد . در صورت بروز چنین چیزی تنها کاری که باید انجام داد این است که به تنظیمات دوربین بروید و گزینه Quick launch را فعال کنید . هم اکنون بعد از دو بار لمس کردن کلید خانه Home2 Shortcut اجرا می شود .

عملکرد گلکسی S6 در راه اندازی دوریین با دادن چنین فرمانی یک ویژگی سودمند تلقی می شود ، بنابراین اگر که از یک گلکسی قدیمی تر استفاده می کنید می توانید با استفاده از Home2 Shortcut به طور مثال دوربین را به جای S Voice راه اندازی کنید . البته برای دریافت چنین عملکردی باید به قسمت تنظیمات S Voice بروید و گزینه S Voice را غیرفعال کنید تا دستگاه اولویت اجرا را به Home2 Shortcut بدهد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید