بهترین نرم افزارهای 2015

   
نام نویسنده:
 شنبه 12 دی 94 ساعت: 08:30:00

اپ چت (AppChat)

mz2

قیمت : رایگان

گاهی هدف از برقراری تماس ارتباط با افرادی می باشد که از یک نرم افزار و یا حتی یک دستگاه استفاده می کنند . برای این کار راه های مختلفی وجود دارد اما بهترین روش استفاده از اپ چت می باشد . اپ چت یک نرم افزار ساده و کارآمد می باشد که در کمال تعجب توجه افراد کمی را به خود جلب کرد . به طور ساده می توان گفت که اپ چت یک چت روم برای تمام نرم افزارهای نصب شده روی تبلت و یا گوشی شما می سازد . با استفاده از این نرم افزار کاربر می تواند با دیگر مخاطبان خود صحبت کند و یا حتی فایل به اشتراک بگذارد . این نرم افزار علاوه بر این که لیستی از برنامه های موجود در گوشی کاربر را تهیه می کند ، چت روم های سازندگان و دیگر دستگاه های مشابه دستگاه کاربر را نیز در اختیار یک شخص می گذارد . اپ چت راه خوبی را برای پیدا کردن نرم افزارهای جدید و نحوه حل مشکلات دیگر اپلیکیشن ها به کاربر ارائه می کند .

پالابر (Palabre)

mz3

قیمت : رایگان ، 2.49 دلار برای بروزرسانی ابزارهای داخلی

  استفاده از گوگل ریدر چندین سال پیش پایان یافت اما RSS به فعالیت خود ادامه داد . پالبر راه خوبی را برای خواندن خبرها در اختیار کاربرهای سیستم عامل اندروید می گذارد . این نرم افزار برنامه ای می باشد که برای خواندن خبرهای مختلف به کار می رود و از پایه طبق اصول طراحی گوگل ساخته شده است . پالبر طرح بندی و تم های مختلفی را به کاربر می دهد . همگام سازی های معلوماتی و پیغام های این نرم افزار باعث می شود که کاربر هیچ خبری را از دست ندهد . پالبر یک نرم افزار رایگان است که کاربر می تواند در صورت تمایل با پرداخت 2.49 دلار ابزارهای آن را ارتقاء دهد ، این برنامه کاربرد بسیار آسانی دارد .

منوال کمرا (Manual Camera)

mz4

قیمت : 2.99 دلار

سیستم عامل اندروید 5 لولی پاپ API جدیدی را برای دوربین در اختیار داشت که اطلاعات کامل سنسور دوربین را به نرم افزارها می داد . در دستگاه هایی که از پشتیبانی کامل درایور خود برخوردار بودند وجود این ویژگی باعث می شد که کاربر بتواند عکس های بسیار بهتری را از مناظر مختلف بگیرد . منوال کمرا از اوایل سال 2015 در بازار عرضه شد تا بتواند از قابلیت های کمرا 2 API استفاده کند . UI این نرم افزار مانند دیگر نرم افزارهای موجود کاربر را گیج نمی کند و عملکرد بسیار سریعی دارد . اگر که کاربر بخواهد کارایی دوربین دستگاه خود را بالاتر ببرد به او پیشنهاد می شود که از این نرم افزار استفاده کند .

تکس پند (Texpand)

mz5

قیمت : رایگان ، 2.99 دلار برای نسخه حرفه ای

صفحه کلید های اندروید در چندسال گذشته به میزان زیادی ارتقاء یافته اند اما هنوز هم نمی توانند از نظر سرعت با صفحه کلید های رایانه برابری کنند . تکس پند با ساختن میانبرهای تنظیمی در هر جای متن ، تایپ متون خسته کننده را برای کاربر راحت تر می سازد . با استفاده از این نرم افزار کاربر می تواند از طریق ساختن میانبرهای اختصاری ، مکان های خالی موجود در متن خود را در هنگام تایپ پر کند . به طور مثال کاربر می تواند بعد از وارد کردن آدرس خود و حروف اختصاری “adr”در نرم افزار کار خود را در تایپ کردن سرعت بخشد . این نرم افزار علاوه بر این مفاهیم دینامیکی مانند زمان و تاریخ را نیز درک می کند . تکس پند برای تایپ 10 عبارت رایگان است اما بعد از تایپ این تعداد جمله کاربر باید مبلغ 2.99 دلار را برای دریافت نسخه حرفه ای آن بپردازد .

فوکس (Focus)

mz6

قیمت : رایگان ، 2.99 دلار برای بروزرسانی ابزار داخلی

نرم افزارهای گالری که به طور پیش فرض در دستگاه های مختلف نصب شده اند عملکرد نسبتا خوبی دارند اما در مقایسه با فوکس چندان کارآمد نیستند . فوکس هنوز یک نرم افزار جدید محسوب می شود که می تواند از ابزارهایی که سیستم عامل اندروید در اختیار کاربر می گذارد به خوبی استفاده کند . این اپلیکیشن طراحی ساده ای دارد که به کاربر کمک می کند عکس های مورد نظر خود را با پوشه آن ها پیدا کند . از دیگر ویژگی های این سیستم می توان به سیستم علامت گذاری عالی این نرم افزار اشاره کرد . اگر کاربر بخواهد عکسی را به دوست خود نشان دهد می تواند صفحه نمایش دستگاه خود را روی آن قفل کند تا عکس مورد نظر را از دست ندهد . فوکس علاوه بر این یک فضای اختصاصی را در اختیار کاربر می گذارد تا کاربر بتواند عکس هایی را که نمی خواهد توسط دیگران دیده شوند را در آن ذخیره سازد . این اپلیکیشن اسکنراثر انگشت را نیز برای باز شدن پشتیبانی می کند . فوکس رایگان است اما کاربر باید برای گرفتن فضای اختصاصی ، تم تیره رنگ و سیستم علامت گذاری آن مبلغ 2.99 دلار را پرداخت کند .

پیکسلر (Pixolor)

mz7

قیمت : رایگان

این نرم افزار رایگان تقریبا جدید از سیستم جذب صفحه نمایش سیستم عامل اندروید 5 استفاده می کند تا بتواند هر عکسی را در هر قسمتی از یک میانجی تشخیص دهد . پیکسلر در اصل برای طراحانی که می خواهند رنگ های زیادی را در اختیار داشته باشند و ذخیره کنند ساخته شده است اما استفاده از آن برای دیگر کاربرانی که به تم سازی علاقمندهستند نیز لذت بخش می باشد . برای اشتراک گذاری و یا ذخیره یک رنگ کاربر باید پیکسلر را اجرا کند و سپس ابزار ثبت کننده نمونه رنگ را روی رنگ مورد نظر ببرد . پیکسلر قابلیت ایجاد یک پلات رنگ برای تطبیق سازی با رنگ اجزای عکس وهمچنین زوم سازی را نیز دارد .

کاستوم کوییک سیتینگز (Custom Quick Settings)

mz8

قیمت : رایگان ، 1.49 دلار برای بروزرسانی ابزار داخلی

سیستم عامل اندروید 6 مارشمالو ، ابزاری آزمایشی را برای تغییر طرح بندی نوار حالت و همچنین بخش تنظیمات سریع دستگاه در اختیار کاربر قرار می دهد با وجود این ابزار ارائه شده کاستی هایی دارند . کاستوم کوییک سیتینگز این کاستی ها را جبران می کند و تایل هایی را در اختیار کاربر می گذارد تا کاربر بتواند نرم افزارها و سایت های مختلف را باز کند و فرامین تکسر را انجام دهد ( البته در صورت بروزرسانی نرم افزار با پرداخت 1.49 دلار ) .

نیتیو کلیپ بورد (Native Clipboard)

mz9

قیمت : رایگان

اندروید قابلیت کپی و پیتس فایل های زیادی را از زمانی که عرضه شد داشت اما این ابزار در بسیاری از دستگاه ها کاربرد چندان جالبی ندارد . نیتیو کلیپ بورد این قابلیت را با ذخیره سازی همه فایل های کپی شده در یک مکان سازماندهی شده قابل دسترس ، قدرتمند تر می سازد . برای انجام این کار کاربر باید تنها روی یک فیلد متنی دوبار ضربه بزند سپس با ضربه زدن بر روی آیتم های سیو شده ،  آن ها را در مکان مورد نظر خود پیتس کند . نیتیو کلیپ بورد علاوه بر این کاربر را قادر می سازد تا اطلاعات جدیدی را به یک متن اضافه کند ، اطلاعات غیر ضروری پاک سازد و یا حتی یک متن را بازبینی کند . این نرم افزار کاملا رایگان می باشد و تم ها و همچنین تنظیمات میانجی زیادی را در اختیار کاربر می گذارد.

اسنپ سید (Snapseed)

mz10

قیمت : رایگان

اسنپ سید که نرم افزار ویرایشگر تصویر رایگان گوگل بود در سال 2015 بروزرسانی شد . این نرم افزارها همه ابزارهای ویرایش سازی عکس را در کنار مجموعه ای از افکت ها و فیلترهای متنوع در اختیار دارد . اسنپ سید قابلیت های ویرایش سازی پیشرفته ای را برای ادیت عکس های RAW به کاربر ارائه می کند . این نرم افزار همه تغییرات خود را روی یک نسخه کپی شده از عکس اعمال می کند از این رو تصویر اصلی دست نخورده باقی می ماند .

ترپن پروفایلر (Trepn Profiler)

mz11

قیمت : رایگان

اندروید اطلاعات پایه ای را در مورد سیستم یک دستگاه ارائه می کند اما اگر کاربر بخواهد اطلاعات دقیق تری را در مورد سخت افزار دستگاه خود بداند باید از یک نرم افزار عالی به نام ترپن پروفایلر استفاده کند . این نرم افزار اخیرا توسط کوالکوم عرضه شده است و شش پروفایل از پیش تنظیم شده را در اختیار دارد که کارایی سخت افزارهای دستگاه و میزان استفاده از باتری را تحلیل می کنند . یکی از ویژگی های اصلی این نرم افزار overlay mode آن می باشد که بار هر هسته پردازشگر را در هنگام فعال بودن دستگاه به کاربر نشان می دهد . ترپن پروفایلر به خوبی نرم افزارهایی را که عملکرد گوشی یا تبلت را کند می سازند ، شناسایی می کند . کاربران حرفه ای می توانند با استفاده از بیش از 30 پوینت اطلاعاتی یک پروفایل مخصوص جهت تحلیل بسازند . ترپن پروفایلر یک نرم افزار قدرتمند رایگان در میان هم نوعان خود می باشد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید