دستگاه عابر بانکی که با گوشی و چشمان شما کار می کند

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 17 دی 94 ساعت: 18:38:51


مشتریان باید یکبار دستگاه موبایل خود از طریق NFC توسط دستگاه عابربانک تایید کنند و بعد از آن از طریق یک اپلیکیشن می توانند با اسکن چشم و تایید آن، تراکنش خود را کامل کند. نرم افزار تایید عنبیه توسط شرکتی به نام Eyelock فراهم می شود که همراه با Diebold برای توسعه و تکمیل ماشین Irving همکاری می کند. این عابربانک نیز از کدهای زمان پاسخگویی سریع استفاده می کند ولی در مقاله منتشر شده مشخص نشده که دقیقا چه سیستمی ورای این دستگاه است.
Citibank هم اکنون در حال آزمایش این نوآوری در آزمایشگاهی در نیویورک است ولی اعلام کرده است که به زودی این دستگاه های عابربانک را رونمایی خواهد کرد. دستگاه Irving دو فاکتور کلیدی را برای صنعت بانکداری بهبود خواهد بخشید: امنیت و زمان. در عابربانک ها افراد باید ساعت ها در صف بایستند تا دیگر افراد رمز خود را وارد کرده و تراکنش انجام شود که این یک فرآیند کند است، در حالیکه Irving می تواند این فرایند را به کمتر از ده ثانیه برساند.
با استفاده از Irving دیگر نیازی به استفاده از قرار دادن کارت در ماشین عابر بانک نیست که همین امر و فراموش کردن کارت، عاملی بود که به دزدان امکان برداشتن میلیون ها دلار را می داد. دزدان به صورت بی سابقه ای در سال 2015، توانسته اند اطلاعات کارت را از عابربانک بردارند. آنها با قرار دادن دوربین هایی در بالای دستگاه عابر بانک می توانستند به راحتی اطلاعات وارد شده توسط کاربران را ضبط کنند.
حال با استفاده از سیستم تشخیص عنبیه و برنامه موبایلی می توان اطلاعات کارت بانکی را از دست دزدان نجات داد.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید