چگونه اندروید را روی رایانه مانند ویندوز اجرا کنیم ؟!

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 22 دی 94 ساعت: 08:44:00

شرکت جید (Jide ) که توسط موسسان سابق گوگل تاسیس شده ، یک سخت افزار مخصوص را برای سیستم عامل رمیکس ساخته است . این سازنده تصمیم دارد که ریمیکس را به طور رایگان در اختیار هرکسی بگذارد که می خواهد با رایانه خود تجربه استفاده از اندروید را داشته باشد . کاربران می توانند از روز دوازدهم ماه ژانویه (22 دی ماه) سیستم عامل رمیکس را از سایت شرکت جید دانلود و روی رایانه های x84 خود اجرا کنند .

برای اجرای این سیستم عامل کاربر تنها به یک فلش درایو FAT32 USB 3.0 دارای حداقل 8GB فضای خالی حافظه نیاز دارد . پس از این با راه اندازی مجدد رایانه ، سیستم عامل به طور خودکار از درایو USB راه اندازی می شود . هم اکنون شما سیستم عامل اندرویدی را بر روی رایانه خود دارید که کاملا به سیستم عامل ویندوز شباهت دارد .

امکان استفاده از رمیکس از طریق نصب فلش بر روی رایانه های x84 دیگر نیز وجود دارد . کاربران همچنین می توانند در سیستم عامل Mac نیز از همین طریق رمیکس را اجرا کنند . پس از طی کردن این پروسه ، کاربران می توانند وارد اکانت گوگل خود شوند ، نرم افزارهای اندروید را نصب کنند و همان گونه که در تبلت و یا گوشی های هوشمند اندروید از آن ها استفاده می کردند ، آن ها را اجرا نمایند . سیستم عامل طراحی شده Remix OS 2.0 می باشد که برمبنای اندروید لولی پاپ ساخته شده است . سازنده در نظر دارد در آینده ای نه چندان دور بیلد مارشمالو این نرم افزار میانجی را نیز در اختیار کاربران بگذارد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید