ایسوس، کمپانی هیولاها

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 1 بهمن 94 ساعت: 13:52:06

کیبورد مخصوص بازی CERBERUS

این کیبورد مخصوص بازی، دارای سیم رابط USB، نور پس زمینه LED< span lang=FA style='font-size:12.0pt;line-height:150%;font-family:"B Nazanin"'>، طراحی ضد آب و چندین کلید ماکرو می­باشد. در ساخت این کیبورد از مواد فلزی SECC (Steel, Electrogalvanized, cold-rolled coil) استفاده شده و به کیبورد این قابلیت را می­دهد تا توانایی استفاده در گیمینگ مفرط و طولانی را داشته باشد. طراحی ضد آب این کیبورد، آن را در مقابل ریخته شدن تصادفی مایعات مقاوم می­کند؛ در حا لیکه سوراخ تعبیه شده در کیبورد از جمع شدن مایعات جلوگیری کرده و باعث می­شود به راحتی بتوان این کیبورد را تمیز نمود. در زیر کیبورد پایه­هایی از جنس لاستیک مرغوب به کار رفته تا از لغزش دستگاه بر روی تمام سطوح و در حین بازی جلوگیری نماید.

کیبورد مخصوص بازی CERBERUS، دارای 12 کلید مخصوص ماکرو بوده که در حین بازی به گیمرها این امکان را می­دهد تا حرکات مخصوص خود را تعریف نموده و در هنگام بازی در کمترین زمان ممکن آنها را اجرا نمایند.

ماوس گیمینگ CERBERUS

این ماوس گیمینگ، به گونه­ای طراحی شده که با هرکدام از دست­های چپ و راست به راحتی می­توان با آن بازی کرد، همچنین این ماوس دارای سوییچ تغییر حساسیت چهار مرحله­ای بوده تا امکان تغییرات سریع در دقت و حساسیت حرکات ماوس برای کاربر وجود داشته باشد. گیمرها امکان انتخاب بین 4 حالت مختلف حساسیت ماوس را دارند تا در بازی­های مختلف به آنها حساسیت مورد نظر را بدهد و این تغییرات را از روی تغییر نور LED تعبیه شده در این ماوس می توان تشخیص داد. کناره­های این ماوس دارای لاستیک مرغوب مخصوص بازی می­باشد تا در مواقع بازی از لغزش دست گیمرها و همچنین گرم شدن دست آنها جلوگیری نماید.

پد ماوس مخصوص بازی CERBERUS

این پد ماوس تطابق پذیری بالایی با ماوس­ها و البته ماوس CERBERUS دارد تا گیمرها به راحتی بتوانند بهترین لحظات بازی را با این مجموعه مخصوص بازی تجربه کنند. جنس به کار رفته در پد ماوس CERBERUS از الیاف پارچه سنگین است و به صورتی بافته شده تا به گیمرها امکان کنترل بهتر ماوس و دقت بیشتر را در حین بازی فراهم کند. این محصول در حقیقت نتیجه آزمایش­های بی پایان تیم طراحی ایسوس می­باشد که در نظر داشتند تا پد ماوسی را طراحی کنند که از لحاظ راحتی گیمرها و دقت عملکرد با تمام ماوس­ها بهترین نتیجه را داشته باشد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید