Mimicker Alarm اندروید مایکروسافت کاربر را با لبخند از خواب بیدار می کند !

   
نام نویسنده:
 شنبه 3 بهمن 94 ساعت: 05:42:00

میمیکر آلارم همه کاربران را صبح زود با خنده از خواب بیدار می کند . این نرم افزار در نگاه اول شبیه به یک نرم افزار عادی اعلام کننده  زمان به نظر می رسد . در این نرم افزار نیز مانند سایر نرم افزارهای آلارم ، کاربر یک ساعت و زنگ خاص را تعیین می کند و می خوابد . اما همه خنده ها از زمانی شروع می شود که ساعت بیدار شدن فرا می رسد .

سه راه برای قطع کردن زنگ این نرم افزار وجود دارد .

میمیکر آلارم سه راه را برای قطع کردن زنگ بیدار کننده در اختیار کاربر می گذارد . کاربر می تواند از یک شیء دارای یک رنگ خاص با گوشی خود تصویر برداری کند ، یک روند را که توسط نرم افزار تعیین می شود چند بار تکرار کند و یا اینکه با چهره ای خندان از خود یک عکس سلفی بگیرد . با استفاده از این روش ها کاربر بدون خنده از خواب بیدار نمی شود .

مدیر برنامه مایکروسافت می گوید : " میمیکر آلارم در مقایسه با دیگر نرم افزارهای آلارم موجود بسیار بهتر عمل می کند . کاربر دو راه پیش رو دارد . یا بیدار می شود یا چرت می زند . اگر که کاربر بیدار شود صدای زنگ قطع می شود در غیر این صورت هر 5 دقیقه یک بار یکی از سه راهکار فوق باید توسط کاربر انجام شود . نکته جالب این است که زمانی که کاربر بیدار می شود باید یک بازی 30 ثانیه ای را به اتمام برساند در غیر این صورت دوباره زنگ نرم افزار نواخته می شود . کاربر می تواند نوع زنگ و بازی نرم افزار را انتخاب کند . "

کاربران در حال حاضر می توانند میمیکر آلارم را از پلی استور دریافت کنند . این نرم افزار همه دستگاه های اندروید را پشتیبانی نمی کند . هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت می خواهد این نرم افزار را برای سیستم عامل iOS هم بسازد و یا خیر اما انتظار می رود که نوع بازخوردهایی که میمیکر آلارم دریافت می کند این موضوع را مشخص سازد . میمیکر آلارم گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 را نیز پشتیبانی نمی کند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید