شرکت مایکروسافت تمامی کاربران را به طور دسته جمعی به سمت ویندوز10 می کشاند

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 13 بهمن 94 ساعت: 05:57:00


برای درک بهتر مطلب باید بگوییم که شرکت مایکروسافت به نوعی نام های بزرگ سیلیکون را متقاعد کرده است که برای تمامی مواردی که ویندوز های 7 و 8.1 در آنها کنار گذاشته شود ، کارایی خوبی خواهد داشت .
بر این اساس Redmond ، Intel ، Qualcomm و AMD همگی در این زمینه با یکدیگر همفکر هستند و بدون اینکه به کاربران تضمین بدهند که محصولات جدید آنها در آینده با ویندوز های 7 و 8.1 کار خواهند کرد به تولید محصولاتی مانند Kaby Lake (Intel) ، 8996 (Qualcomm) ، Bristol Ridge (AMD) مبادرت می کنند .
Windows 7 پیش از اینها نیز اقدام به ارائه برخی امکانات و قرار دادن برخی پشتیبانی ها در سیستم خود کرده است و در حال دریافت ویژگی های امنیتی ، اعتبار ، و سازگاری می باشد که با سیلیکون های قدیمی تا ماه ژانویه سال 2020 سازگار باشد ( این تاریخ برای نسخه 8.1 ویندوز 8 تا سال 2023 است ) .
پس از سال 2017 هم پایگاه های پستی شرکت مایکروسافت و نیز تغییرات و تعمیرات امنیتی آن تنها در حالتی اجازه ارائه به بازار را خواهند داشت که هیچگونه احتمال ریسکی از نظر  اعتبار و سازگاری نداشته باشند .
Terry Myerson نویسنده وب است که در یکی از نوشته های خود در رابطه با عملکرد Windows 7 می گوید : " درایور های دستگاه و سفت افزار های آن بایستی با انتظارات موجود برای ویندوز 7 همخوانی داشته باشند و در حد همان انتظارات پیشرفت و ترقی نمایند تا تداوم پروسه ، پشتیبانی کار و پایگاه های انرژی را در عملکرد خود تقویت نمایند . "
در ادامه همین پست از وی می خوانیم : " همانطوری که مشترکان و کاربران باقیمانده درایور ها ، خدمات و تنظیمات مربوط به سفت افزار ها را به صورت دلخواه در می آورند ، مشتریان بیشتر انتظار دارند که Windows 7 دچار پس رفت و بازگشت به عقب بشود . " ( گمان می رود که این پست حالا حالا ها بر روی وب بماند و در برابر نظرات مخالف پایداری نماید ) .
در بیان شفاف تر این رویکرد ، باید گفت که وضوح کار با بخش بازرگانی و تجاری که در مواردی مثل اعتبار سنجی و بهترین نوع پشتیبانی برای ویندوز مطرح می شود در اولویت قرار گرفته است : Windows 10 برای هر سیلیکون و Windows 7 برای سیلیکون سطح پایین طراحی شده اند و نیز با هر یک از مواردی که در لیست پشتیبانی آمده اند سازگار بوده و فعالیت می کند .
OEM همچنین در قالب موارد بهینه در رتبه بندی منطقی با Lenovo ، HP ( موردی که دوست دارد پس از نام خود پسوند Inc را داشته باشد ) و Dell حاضر می شود و این مطلب در آنونس ها و آگهی های تبلیغاتی نیز به خوبی قابل مشاهده است .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید