شاهکاری جدید از ایسوس در رده محصولات مخصوص بازی

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 13 بهمن 94 ساعت: 13:45:22


صفحه خمیده 34 اینچی برای بهترین کیفیت بازی ها
ROG Swift PG348Q نمایشگری 34 اینچی است که دارای تفکیک پذیری Ultra-Wide QHD 3440×1440بوده و نسبت به صفحات QHD فضای بیشتر و تصویر بهتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. با داشتن نسبت طولی 21:9 این نمایشگر یکی از بهترین انتخاب ها برای گیمینگ است. همچنین پنل خمیده آن به گونه ای طراحی شده که تمامی نقاط روی صفحه، از یک فاصله به چشم کاربر برسد.
در Swift PG348Q از فناوری Nvidia G-SYNC استفاده شده تا Screen Tearing در هنگام بازی ها و کار با این نمایشگر از بین برود. گیمرها و کاربرهای حرفه ای می توانند از وجود دکمه Overclock بر روی این نمایشگر لذت ببرند؛ زیرا با فشار دادن این دکمه نرخ بازسازی تصویر (Refresh Rate) تا 100 Hz افزایش پیدا خواهد کرد و تصاویری روان و با کیفیت، به کاربر ارائه خواهد شد. همچنین برای افزایش راحتی گیمرها از فناوری های انحصاری ایسوس با نام های GamePlus و GameVisual استفاده شده است.
ایسوس نه تنها از لحاظ عملکرد بر روی این نمایشگر تمرکز کرده است بلکه طراحی آن را به گونه ای ارگونومیک انجام داده است تا کاربران و مخصوصا گیمرها به راحتی ارتفاع و زاویه دید دلخواه خود را تنظیم نمایند. با داشتن فناوری های Ultra-low Blue Light، Flicker-Free و همچنین مجوز تأیید از TÜV Rheinland، کاربران با خیال راحت می توانند ساعات متوالی را با این نمایشگر مشغول کار و بازی باشند.

PG348Q 1

رهبر بازار مانیتورهای مخصوص بازی
نمایشگرهای مخصوص بازی ایسوس دارای جدیدترین فناوری های روز دنیا می باشند و پس از معرفی ROG Swift PG348Q، این عضو جدید را به دیگر نمایشگرهای معرفی شده در خانواده ROG Swift اضافه می کنند تا گیمرها بر اساس نیاز خود بتوانند نمایشگر دلخواه را انتخاب نمایند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید