واتساپ سقف تعداد اعضای گروه چت نرم افزار خود را از 100 نفر به 256 نفر افزایش داد !

   
نام نویسنده:
 شنبه 17 بهمن 94 ساعت: 10:44:42

این قابلیت ویژگی چندان بدی نیست اما این سوال را مطرح می سازد که چند نفر در دنیای دیجیتال وجود دارند که می خواهند توانایی چت کردن با 256 نفر کاربر را به طور هم زمان داشته باشند .

نسخه جدید در آینده ای نه چندان دور در گوگل پلی استور قرار می گیرد با وجود این اگر که کاربران می خواهند همین حالا با آن 256 نفر چت کنند می توانند با استفاده از لینک دانلود و APK Mirror نسخه بتا جدید را برای گوشی های اندروید خود دانلود کنند .

نرم افزار واتساپ در حال حاضر برای همه کاربران رایگان است . این برنامه امکان پیام رسانی ، برقراری تماس اینترنتی ، چت گروهی ، ارسال و دریافت پیام های صوتی ، فیلم و تصویر را را در اختیار کاربر می گذارد . علاوه بر این زمانی که کاربر آفلاین است این نرم افزارهمچنان پیام های مخاطبان او را دریافت می کند .

فیس بوک در ماه اکتبر (9 مهر تا 9 آبان) سال 2014 توانست از نظر میزان فروش نرم افزار تقریبا با واتساپ برابری کند از این رو واتساپ هم به ارتقاء نرم افزار خود و اضافه سازی ویژگی های جدید به آن ادامه داد . ممکن است در حال حاضر کسی نخواهد با 256 نفر به طور هم زمان چت کند اما دانستن این مطلب که نرم افزار مورد استفاده او می تواند این قابلیت را برای وی فراهم کند ، چندان دلسرد کننده نیست .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید