با 6 ساعت هوشمند و البته گران این روزهای دنیای فناوری آشنا شوید

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 18 بهمن 94 ساعت: 14:31:17

Breitling Exospace B55 $8,900


ساعت 8900 دلاری از طریق اپلیکیشن مخصوص مدیریت می‌شود و با آن می‌توان تنظیمات زمان، هشدار و مود شب را در اختیار داشت. دیدن ایمیل، پیام‌های واتس اپ، تقویم و تماس‌های تلفنی نیز در آن مشاهده می‌شود.

Apple Watch - $12,000


ساعت هوشمند اپل به قیمت 12 هزار دلار که با سازگار شدن با آیفون در کنار صدها اپلیکیشن، جذابیت خاصی برای متمولین عاشق اپل ایجاد کرده است.

Kairos - $2,549


ساعت هیبریدی که پیام‌های فیس بوک، توئیتر، واتس اپ را در کنار ایمیل‌های جدید می‌توان روی آن دید. همچنین به عنوان دستگاه تناسب اندام وسلامتی عمل می‌کند و اطلاعات سلامت روزانه شما و مصرف کالری را روی پی سی و موبایل منتقل می‌کند.

TAG Heuer Connected- $1,500


ساعت هوشمند 1500 دلاری است که تراشه اینتل اتم از نوع Z34XX دارد و ساعتی اندرویدی محسوب می‌شود. میکروفون ریزی دارد که با دستیار صوتی گوگل سازگار شده و پاسخ می‌دهد.

Frederique Constant smartwatch - $1295


ساعت 1295 دلاری فدریک کنستانت است که البته نمایشگر آن قابل دست‌کاری نیست.بلکه به اپلیکیشن MotionX-365 وصل می‌شود و سنسورهای داخل ساعت میزان خواب‌وبیداری شمارا مدیریت کرده و گزارش می‌دهد. هم زمان با سیستم عامل اندروید و آی او اس سازگار می‌شود.

Mondaine Helvetica 1 smartwatch - $1000


ساعت هزار دلاری که در دل خود سنسور MotionX داشته و فعالیت و خواب شما را مانیتور می‌کند. با هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس کار می‌کند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید