با 6 ساعت هوشمند و البته گران این روزهای دنیای فناوری آشنا شوید

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
به گزارش خبرآنلاین، در اینجا به معرفی تصویری 6 ساعت هوشمند و البته بسیار گران این روزهای دنیای فناوری می‌پردازیم.

Breitling Exospace B55 $8,900


ساعت 8900 دلاری از طریق اپلیکیشن مخصوص مدیریت می‌شود و با آن می‌توان تنظیمات زمان، هشدار و مود شب را در اختیار داشت. دیدن ایمیل، پیام‌های واتس اپ، تقویم و تماس‌های تلفنی نیز در آن مشاهده می‌شود.

Apple Watch - $12,000


ساعت هوشمند اپل به قیمت 12 هزار دلار که با سازگار شدن بادر کنار صدها اپلیکیشن، جذابیت خاصی برای متمولین عاشق اپل ایجاد کرده است.

Kairos - $2,549


ساعت هیبریدی که پیام‌های فیس بوک، توئیتر،را در کنار ایمیل‌های جدید می‌توان روی آن دید. همچنین به عنوان دستگاه تناسب اندام وسلامتی عمل می‌کند و اطلاعات سلامت روزانه شما و مصرف کالری را روی پی سی و موبایل منتقل می‌کند.

TAG Heuer Connected- $1,500


ساعت هوشمند 1500 دلاری است که تراشه اینتل اتم از نوع Z34XX دارد و ساعتی اندرویدی محسوب می‌شود. میکروفون ریزی دارد که با دستیار صوتی گوگل سازگار شده و پاسخ می‌دهد.

Frederique Constant smartwatch - $1295


ساعت 1295 دلاری فدریک کنستانت است که البته نمایشگر آن قابل دست‌کاری نیست.بلکه به اپلیکیشن MotionX-365 وصل می‌شود و سنسورهای داخل ساعت میزان خواب‌وبیداری شمارا مدیریت کرده و گزارش می‌دهد. هم زمان با سیستم عاملو آی او اس سازگار می‌شود.

Mondaine Helvetica 1 smartwatch - $1000


ساعت هزار دلاری که در دل خود سنسور MotionX داشته و فعالیت و خواب شما را مانیتور می‌کند. با هر دو سیستم عاملو آی او اس کار می‌کند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید