چگونه از طریق کامپیوتر به عکس های آی کلود دسترسی داشته باشیم

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 5 اسفند 94 ساعت: 07:24:00


1-    به صفحه دانلود کنترل پنل آی کلود بروید. مرورگر خود را باز کنید و این URL را باز کنید: www.icloud.com/icloudcontrolpanel. سایتی باز می شود که می توانید توسط آن کنترل پنل آی کلود را دانلود کنید.


2-    کنترل پنل آی کلود را دانلود کنید. روی گزینه " Download" کلیک کنید و منتظر بمانید تا دانلود شود.


3-    کنترل پنل آی کلود را نصب کنید. روی فایل EXE دانلود شده که پایین مرورگر شما قرار دارد کلیک کنید تا روند نصب شروع شود.
•    اگر فایل در زیر مرورگر شما قرار ندارد، آن را در فولدر دانلودها بیابید، وقتی که آن را یافتید روی آن دابل کلیک کنید تا اجرا شود.
•    صبر کنید تا روند نصب تمام شود؛ آیکون میانبر یا شورت کات برنامه روی دستکتاپ شما نمایان می شود. 

 


4-    آی کلود را روشن کنید. در منو شروع  و یا دسکتاپ خود روی آیکون برنامه کلیک کنید. آی کلود از شما می خواهد که اپل آی دی و گذرواژه خود را وارد کنید.


5-    آی تونز (iTunes) را باز کنید. وقتی اپل آی دی و گذرواژه خود را وارد کردید، کنترل پنل آی کلود را ببندید و آی تونز را باز کنید.

 


6-    به عکس های خود دسترسی داشته باشید. برای دیدن عکس ها، به مای کامپیوتر (My Computer) که در منو شروع قرار دارد بروید. یک بخش دیگر به منو مای کامپیوتر شما اضافه می شود. منو آی کلود فوتوز (iCloud Photos) در قسمت Others قرار دارد. برای دسترسی به عکس های خود روی آی کلود روی آن دابل کلیک کنید.

 

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید