با دکمه ی لایک فیسبوک خداحافظی کنید، 6 واکنش جدید از راه رسیده است!

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 6 اسفند 94 ساعت: 06:40:00


شما می توانید به پست ها به شیوه ای بسیار واضح تر پاسخ دهید، و انجام آن تنها کسری از ثانیه طول می کشد. فیس بوک اعلام کرد که این جایگزین برای دکمه قدیمی Like ، هم اکنون در سطح جهانی در حال اجراست. برای اضافه کردن یک واکنش به یک پست، شما با نگه داشتن دکمه Like بر روی دستگاه تلفن همراه و یا ماوس بر روی دسک تاپ و یا کامپیوتر، گزینه های بسط یافته را می بینید. اگر یک تایید ساده (شست بالا) کافی نیست، از شش واکنش متحرک مختلف Emoji ، انتخاب کنید. شامل like ، Love, Haha, Wow, Sad و. Angry معمولأ با انتشار جهانی فیس بوک، همه لزومأ واکنش های جدید را یک باره دریافت نخواهند کرد. اگر شما آنها را مشاهده نمیکنید، تنها بخاطر مسأله زمان است.
این بدان معنی نیست که شش واکنش جدید تنها واکنش های موجود در دسترس خواهند بود. مدیر تولید فیسبوک، سامی کراگ نوشت: "ما یادگیری و شنیدن بازخورد ها را ادامه خواهیم داد تا مطمئن شویم که مجموعه ای از واکنش های مفید را داریم."
فیسبوک گفت:
ما می دانیم که این یک تغییر بزرگ است، و می خواهیم که اجرای این تغییر، متفکرانه باشد. بیش از یک سال، ما تحقیقات جهانی انجام می داده ایم، از جمله تمرکز گروه ها و بررسی ها برای تعیین اینکه مردم چه نوع از واکنشها را بیشتر مایلند استفاده کنند. ما همچنین بررسی کرده ایم که در حال حاضر مردم برای تعیین واکنش هایشان، چگونه در پست ها و استیکرهای برتر و شکلک ها اظهار نظر می کنند.

با توجه به تعداد زبانهای مختلفی که فیسبوک پشتیبانی می کند و فرهنگهای مختلفی که این شبکه اجتماعی را به کار می برند، تلاش قابل توجهی برای تصمیم گیری در مورد مجموعه واکنش هایی که به خوبی در سراسر جهان ترجمه می شوند، انجام شده است. اطلاعات مربوط به معرفی واکنش های نرم افزار تلفن همراه، داده نشده است، اما احتمالا برنامه های iOS و آندروید یک اجرای آهسته از واکنش ها را در کنار همتای مبتنی بر وب خود خواهند دید. فیس بوک گفت که تا کنون بازخورد مثبتی را از آزمایشات بتای اولیه خود از واکنش ها دریافت کرده اند، پس کاربران مطمئن ترکیبی حرفه ای از پاسخهای احساسی را به جای دکمه شست تنهای قبلی، خواهند دید.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید