اسپیدی فای اندروید سرعت اینترنت موبایل شما را چندین برابر می کند !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 10 اسفند 94 ساعت: 20:13:51

نرم افزار جدید اسپیدی فای (Speedify) نام دارد که در واقع نوعی VPN می باشد که اتصال داده های وای فای و 3G یا 4G دستگاه را با یکدیگر ترکیب می کند تا اینترنت سریع تر و بدون مشکلی را به هر نحو ممکن در اختیار کاربر بگذارد . اسپیدی فای هر ماه 1 گیگابایت اینترنت رایگان را به کاربر می دهد و شبکه وای فای داده های موبایل را به یک دیگر متصل می سازد تا کاربر به راحتی بتواند فیلم های موجود در اینترنت را پخش کند ، فایل های خود را آپلود و یا دانلود سازد و یا این که وب گردی کند . ترکیب سازی شبکه ها این اطمینان را ایجاد می کند که پخش و یا آپلود سازی فایل های صوتی ، تصویری و یا دیگر فایل های رسانه ای هیچ گاه از جانب اینترنت با مشکل مواجه نشوند . سازندگان این نرم افزار دسترسی به شبکه جهانی سرورهای سرعتی را در سر تا سر پنج قاره برای کاربر به ارمغان آورده اند . اسپیدی فای کاربرد آسانی دارد و از یک میانجی جدید بهره می برد .

در هنگام استفاده از اسپیدی فای همه اتصال های اینترنت تحت یک آدرس IP قرار می گیرند . زمانی که کاربر به طور مثال از نت فلیکس استفاده می کند ، این سیستم استریم سازی بین دو اتصال اینترنت تقسیم می شود تا رزولوشن بالاتر و میانگیری سریع تری ارائه شود . اسپیدی فای تنظیمات فایروال را نیز به طور خودکار پیکره بندی می کند .

تست کردن اسپیدی فای رایگان است اما برای استفاده دائم از آن کاربران باید اشتراک هایی را خریداری کنند . زمانی که پلن های کاربران به طور ماهانه و یا سالانه به روز شد ، پرداخت های کاربران در اکانت گوگل پلی این افراد ثبت می شود .

 

mz338

mz339

mz340

سازنده : کانکتیفای

قیمت : رایگان / پلن های اشتراکی

سیستم عامل : اندروید

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید