تکنولوژی تشخیص صدای Hound

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 12 اسفند 94 ساعت: 16:32:39


SoundHound، یک شرکت تشخیص صوتی است که موتور جستجوی موزیک در سال 2009 و نسخه بتای Hound را در تابستان گذشته معرفی کرد. پس از آزمایش هایی، هم اکنون این ابزار برای سیستم عامل های اندروید و iOS موجود است. این دستیار دیجیتالی امید دارد تا جایی که می تواند تعاملات بین دستگاه و انسان را طبیعی تر کند؛ بنابراین وقتی شما از Hound سوالی بپرسید، نباید صدای خود را برای این نرم افزار تغییر دهید. شما با صدا، تن صدا و لهجه عادی خود حرف می زنید و نرم افزار دستور شما را اجرا می کند، در حالیکه در Siri، غالبا صدا را تشخیص نداده و کاری را انجام می دهد که ارتباطی به درخواست کاربر ندارد.
بر اساس گفته های موسس این شرکت، کیوان مهاجر، دستیار دیجیتالی Hound، هر دو تکنولوژی تشخیص گفتار و یادگیری زبان را به صورت همزمان ترکیب کرده و به کار برده است و به کلمه های کلیدی خاص، وابستگی ندارد. با گفتن OK Hound، مستقیما به این نرم افزار هدایت می شوید و نیاز به کلیک کردن یا ضربه زدن بر روی هیچ آیکونی ندارید.
SoundHound در نظر دارد تا نرم افزار گفتار-معنی خود را برای استفاده بر روی هر ماشینی آسان کند. در حال حاضر، پلتفرم صوتی Houndify آنها، توسط دستگاه های اینترنت اشیای سامسونگ و NVidia استفاده می شود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید