کلمات زبان‌های مختلف را با روشی آسان یاد بگیرید

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
ما در یک مقاله آموزشی، اپلیکیشن‌های برتر آموزش زبان را به شما معرفی کردیم. اکنون در این مطالب آموزشی می‌خواهیم به شما اپلیکیشنی را معرفی کنیم، که فراگیری کلمات زبان‌های گوناگون را برای شما آسان می‌کند.

اپلیکیشن Semper - Learn Vocabulary، یکی از اپلیکیشن‌های برتر برای آموزش کلمات زبان است. شما با اینمی‌توانید به یادگیری لغات به ۵۱ زبان، با  بیش از۲۵۰۰ بسته آموزشی بپردازید.

اینعلاوه بر اینکه به آموزش لغات به شما کمک می‌کند، در تقویت حافظه هم موثر است، چرا که اینبرای شما سوالات ریاضی و معما طراحی می‌کند. برای حل آنها تنها کافی است جواب درست را انتخاب کنید. با روش‌های آسان توسط این اپلیکیشن، شما می توانید مهارت‌های ریاضی خود را در ۲ هفته دو برابر کنید و لغات را سریع‌تر به خاطر بسپارید. با استفاده از اینمی‌توانید خود را برای آزمون‌های SAT، GRE، GMAT و یا ACT آماده سازید.

قابلیت‌هایSemper - Learn Vocabulary به شرح زیر است:

    افزایش یادگیری و تقویت حافظه و هوش

    نمایش سطح هوشی شما

    افزایش مهارت‌های ریاضی شما

    امکان فراگیری آسان لغات ۵۱ زبان متنوع

    نمایش روند تغییرات آمادگی ذهنی شما

    دانلود رایگان از گوگل‌پلی

ایناز الگوریتم‌هایی که استفاده می‌کند، سرعت یادگیری را بسیار بالا می‌برد و ذهن شما در زمینه‌های مختلف آماده‌تر می‌سازد.ایندارای رتبه ۴ از ۵ است در گوگل‌پلی و کاربران زیادی اینرا دانلود کردند و از آن برای فراگیری کلمات و تقویت حافظه خود استفاده می‌کنند.

 

منبع: فیسیت

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید