ایسوس رونمایی می کند: اسلحه ای مخوف برای گیمرها

   
نام نویسنده:
 جمعه 3 اردیبهشت 95 ساعت: 09:18:15

ROG Spatha دارای سنسوری با دقت 8200 DPI و 12 دکمه قابل برنامه، با نورپردازی RGB، جلوه ای خاص به میز گیمرها می بخشد. بدنه آن نیز با لایه ای از آلیاژ مقاوم و صیقلی منیزیوم-آلومینیومی پوشیده شده است تا کمترین اصطحکاک را با سطح ماوس پدهای گیمینگ داشته باشد. سوییچ های به کارگرفته شده در این ماوس، سوییچ های معروف Omron است که به سادگی قابل تعویض می باشد. نرخ ضریب حساسیت حرکتی این ماوس نیز در حالت با سیم نیز 2000 هرتز است.
کنترل همه چیز در درست شماست
این موس 12 دکمه قابل برنامه ریزی دارد که شش دکمه آن در قسمت سمت چپ قرار دارد و از سوییچ های مرغوب شرکت Alps®  در ساخت آن استفاده شده است. دکمه های کلیک سمت چپ و راست، کامل از بدنه جدا شده که این امر منجر با بالارفتن حساسیت و دقت در عملکرد کاربر می شود. همچنین با استفاده از سوییچ های قابل ارتقإ و تعویض Omron، دوام این ماوس تا مدت بسیار زیادی تضمین شده است.


با سیم یا بیسیم! انتخاب با شماست
ROG Spatha می تواند در هر دو حالت با سیم یا بیسیم کار کند. یک باند اختصاصی و پرسرعت بیسیم برای این ماوس در نظر گرفته شده است که داده ها را بلادرنگ به سیستم منتقل می کند. ایسوس برای شارژ مجدد این ماوس زیبا، یک داک طراحی کرده است و علاوه بر آن در حالت با سیم نیز شارژ خواهد شد.
شخصی سازی کامل
این موس را به راحتی می توانید به دلخواه خود تغییر دهید و از رنگ های بدنه گرفته تا معرفی جنس سطح زیرین ماوس در ROG Armoury قابل تنظیم است. با ROG Spatha کاربر می تواند میزان دقت سنسورها، حالت درخشش نور LEDها را با استفاده از ROG Armoury به دلخواه خود تعیین کند. همچنین می توانید سطح ماوس پد یا محل قرار گیری ماوس را مشخص کرده و همه تنظیمات شخصی خود را در یک پروفایل حافظه این ماوس ذخیره کنید.
این ماوس مخصوص بازی با توجه به کارایی و طراحی خاص آن،  توانسته جایزه 2016 Red Dot Design را نیز به خود اختصاص دهد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • امین کریمی
    2016-04-22 09:37:29

    مطلب جالبی بود. ایسوس واقعا داره شاهکار میکنه. من منتظر خبرهای بعدی از تجهیزات ایسوس در سایت شما هستم. با آرزوی موفقیت

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید