چگونه با HTC 10 اسکرین شات بگیریم ؟

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 8 اردیبهشت 95 ساعت: 20:26:43

محصول جدید حقه های زیادی را در آستین خود ندارد اما یک مجری حرفه ای است که می تواند هر کاری را در کوتاه ترین زمان و به بهترین نحو برای کاربر خود انجام دهد . ویژگی دیگر این گوشی هوشمند طراحی بسیار زیبا و خوب آن می باشد . 

گوشی جدید از سیستم عامل اندروید 6 مارشمالو بهره می برد و در کنار این پلت فرم نرم افزار میانجی کمکی سنس ( Sense ) را نیز در اختیار کاربر می گذارد . برخلاف دیگر گوشی های پرچم داری که توسط اچ تی سی عرضه شده است ، اچ تی سی 10 از یک اسکنر اثر انگشت که در داخل کلید فیزیکی خانه قرار دارد ، بهره می برد . در ضلع جانبی این دستگاه نیز کلید قفل کننده / پاور و غلطانک صدا قرار گرفته است . ترکیب جدید کلیدها می تواند کمی کاربر را گیج کند اما سوال اصلی این است که چگونه باید با استفاده از ترکیب کلیدهای اچ تی سی 10 ، اسکرین شات گرفت !

جواب این سوال بسیار ساده است : برای گرفتن اسکرین شات با استفاده از این دستگاه کاربر تنها باید به طور همزمان کلید خانه ( کلیدی که درست زیر نمایشگر دستگاه قرار دارد )  و کلید کم کننده میزان صدا را فشار دهد .

پس از انجام این کار صدای کلیک کوتاهی شنیده شده ، نمایشگر دستگاه به مدت چند ثانیه روشن تر شود و یک پیام مبنی بر موفقیت آمیز بودن گرفتن اسکرین شات روی نمایشگر گوشی ظاهر می گردد . اسکرین شات قابلیت خوبی است که آگاه بودن نسبت به نحوه گرفتن آن اهمیت خاص خود را دارد . با استفاده از این ابزار کاربران به طور مثال می توانند از یک لحظه خاص در یک بازی و یا یک فیلم تصویر برداری کنند و صحنه گرفته شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارند . 

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید