چرا قطعات را با گارانتی معتبر ایسوس خریداری کنیم؟

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 15 اردیبهشت 95 ساعت: 12:58:27

بخش قطعات ایسوس شامل خط تولید: مادربورد، کارت گرافیک، انواع نمایشگرها، انواع دیسک درایوها، گجت های جانبی، ذخیره سازها، تجهیزات اینترنت و شبکه، تجهیزات جانبی مانند انواع ماوس و کیبورد و هدست، تجهیزات سرور و مینی سیستم ها می باشد.
بخش قطعات ایسوس در ایران فقط با چهار شرکت به عنوان شرکت های سرویس و خدمات پس از فروش همکاری رسمی دارد که این شرکت ها عبارت اند از: لایف سرویس، گسترش تجارت تابا، گارانتی سازگار و ویستا پخش رایانه. تمامی محصولاتی که در زیر مجموعه بخش قطعات ایسوس قرار دارند فقط باید با گارانتی یکی از شرکت های ذکر شده باشند و ایسوس تنها قطعات با گارانتی های ذکر شده را کالای اصلی مخصوص منطقه ایران به شمار می آورد.
مزایای بهره مندی از گارانتی اصلی بخش قطعات ایسوس
شرکت های مورد تایید ایسوس از فیلتر های کامل این شرکت عبور کرده اند و کاربران دیگر نگران مشکلات حاشیه ای این شرکت ها نیستند. همچنین مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات را طبق قوانین بین المللی ایسوس، نظیر مدت زمان تعمیر، نحوه تعویض قطعه و خدمات  دیگر را فقط شرکت های مورد تایید ایسوس در ایران به درستی رعایت می کنند. همچنین گاهی شرکت ایسوس برای خریداران خود مسابقه یا جشنواره های خرید با جوایزی متعدد در نظر می گیرد که این مسابقات و جشنواره ها مختص به محصولات با گارانتی رسمی ایسوس هستند. در نهایت توجه داشته باشید که گارانتی های شرکت های متفرقه مورد تایید ایسوس نبوده و شامل هیچگونه خدمات پس از فروش نمی باشند.

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • بهروز
    2017-10-03 02:23:17

    با سلام و خسته نباشید بنده کارت گرافیکی با گارانتی تابا گرفتم چندی پیش متوجه شدم سایت مرجع ایسوس سایتی را برای اصلالت گارانتی معرفی کرده که مشتریان میتوانند با درج شماره سریال روی محصول خود در سایت مرجع از اصلالت گارنتی مطمئن گردند و با خیالی اسوده خرید کننددر سایت متوجه شدم گارانتی هایی که ایسوس معتبر دانسته به شرح ذیل است:آواژنگ – سازگار - ویستا - حامی که نامی از تابا برده نشده بود که این باعث نگرانی من شده بود با این حال من شماره سریال روی جعبه را به سایت دادم آن را معتبر خواند اولش انتظار نداشتم شماره سریال را معتبر بخواند چون طبق گفته خودش تابا جز گارانتی معتبر نیست ولی آن را معتبر خواند نه تنها شماره سریال یک گرافیک بلکه 5 تای دیگه رو هم که بهش دادم همه رو معتبر خواندحالا سوالم اینجاست که اگر این گارانتی معتبر است چرا نامی از آن برده نشده که مشتری نگران از محصول خود نشود ؟ با تشکر از شما و همکاران گرامیتان

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید