سفارش آنلاین با استفاده از نتایج گوگل

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 11 تیر 94 ساعت: 05:05:27


اینها بسیار ساده کار می کند تنها اسم محل مورد علاقه خود را تایپ کنید اگر تحت پوشش یکی از خدمات سفارش آنلاین شرکت باشد، لیست های مرتبط بالا می آیند، با کلیک بر روی آن صفحه نمایش سفارش باز می شود . به نظر میرسد این کار صرفه جویی باشد! فقط کافی است برنامه را با وب سایت خودتان بار گذاری کنید  سپس در لیستی ذخیره خواهید شد.
Google و Delivery start up چیزهای زیادی را بدست آوردند. نتایج جستجو نشان می دهد که برای فرستادن پول، ترافیک بیشتری در برنامه های تحویل دهنده خواهد بود در حالی که آنها می توانند در همان زمان با تولید با ارزش، اطلاعات عملی برای گوگل را ارائه دهند به عنوان مثال در سفارش غذا تبلیغات خیاطی داشته باشند.
 سال گذشته منوهای کامل با قیمت گذاری غذای اصلی ارائه شده بود و صورتحساب برای منوها در نتایج جستجو قرار می گرفت. این ویژگی ها با شیب ملایمی در رستورانهای زنجیره ای و مستقل در طول چند ماه گذشته در حال توسعه است اما کاملا بی نقص نیست. خوشبختانه، به نظر میرسد لینک سفارش جدید به خوبی کار می کند و در حال حاضر بر روی تلفن همراه و وب سایت در دسترس است.
نگران نباشید اگر در مراحل اولیه وارد سفارش غذا نشدید گوگل می گوید این موضوع به زودی حل خواهد شد. حتی ممکن است یک دعای پیش از غذا نیز در آن راه اندازی شود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید