بیش از نیمی از خودروهای مک‌لارن تا سال 2022 هیبریدی خواهند شد

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 20 اردیبهشت 95 ساعت: 10:48:38

البته این شروع کار است و آقای Mike Flewitt اعلام کرده که در آینده آن‌ها قصد دارند که تولیدات خودروهای خود را به 4500 تا 5000 دستگاه به صورت سالانه، افزایش دهند. البته نباید تصور کنید که مک‌لارن توانایی تولید این تعداد خودرو در سال را ندارد، اما 5000 دستگاه خودرو، حداکثر ظرفیتی است که این شرکت برای تولید خودرو به صورت سالانه خواهد داشت.

در مصاحبه‌ای که Flewitt با مجله‌ی Automotive News Europe داشته، به این موضوع اشاره شده که افزایش تولید تعداد خودروها به صورت سالانه، امکان تحقیق و توسعه برای مهندسین این شرکت را فراهم خواهد نمود. همچنین آن‌ها انتظار دارند تا بتوانند با افزایش دادن تعداد خودروهای تولیدی، 15 محصول جدید را معرفی نمایند که البته با معماری کاملاً جدید و متفاوتی نسبت به گذشته همراه خواهد بود. این طراحی جدید خودروهای این شرکت را هیبریدی خواهد نمود و آینده‌ای جدید را پیش روی McLaren قرار خواهد داد.

البته این برنامه‌ی جاه‌طلبانه قرار نیست زودتر از سال 2022 اتفاق بیفتد، اما مک‌لارن می‌خواهد تا آن سال، نیمی از خودروهای خود را به صورت هیبریدی تولید کند. همین‌طور نباید تصور کنید که این خودروهای هیبریدی قدرت پایینی داشته باشند، بلکه این محصولات قرار است با موتورهای 8 سیلندر و قدرتمندی که امروزه شاهد به کارگیری آن‌ها در محصولات این شرکت هستیم، وارد بازار شوند، با این تفاوت که حالا آن‌ها هیبریدی نیز هستند. مدیران این شرکت قصد معرفی یک خودروی جدید را نیز دارند که این محصول جدید قرار است پیش از به پایان رسیدن این دهه، یعنی تا پایان سال 2020، معرفی گردد.

منبع: تک نیوز

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید