Quiz of Kings، جنگی میان مغزها

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 20 اردیبهشت 95 ساعت: 22:24:09

بسیاری از کاربران برای سرگرم شدن و گذران اوقات فراغت خود به بازی‌های موبایل روی می‌آورند و چه خوب می‎شود اگر این بازی با یادگیری نیز همراه باشد. Quiz of Kings یک بازی ایرانی جذاب و سرگرم‌کننده است که در آن بر سر اطلاعات و دانستنی‌های خود با دیگران مسابقه می‌دهید.

در این بازی آنلاین کاربران به صورت دو به دو در برابر هم قرار می‌گیرند و در 6 دور بایکدیگر رقابت می‌کنند. درنهایت هر کس که به تعداد سوالات بیشتری پاسخ درست دهد، برنده می‌شود و سطح او در بازی افزایش می‌یابد.

 

 

 

در Quiz of Kings بدون ثبت نام کردن نیز می‌توانید وارد مسابقه شوید، اما پیشنهاد ما این است که حتما پروفایل خود را بسازید تا آمار و رتبه شما در بازی از دست نرود.
با لمس دکمه شروع بازی جدید، 2 انتخاب پیش روی شما قرار می‌گیرد تا به صورت شانسی با حریفی روبه‌رو شوید یا با وارد کردن نام دوستان خود مستقیما با آنها مسابقه دهید.

 

 

 

در هر راند بازی، که سوالات آن در موضوعات متنوعی مثل تکنولوژی، جغرافیا، ادبیات، فیلم، موسیقی و... مطرح می‌شود، باید در مدتی کوتاه با دقت و سرعت به 3 سوال 4 گزینه‌ای پاسخ دهید. موضوع این سوالات را به‌صورت نوبتی شما و حریف شما انتخاب می‌کنید؛ درنتیجه باید موضوعاتی برای مسابقه انتخاب کنید که تسلط بیشتری بر آنها دارید.
برای پاسخگویی به سوالات، علاوه بر تکیه بر اطلاعات و دانش خود، سه گزینه کمکی در کنار صفحه وجود دارد که استفاده از هر کدام چند سکه برای شما خرج برمی‌دارد، پس در مصرف آنها دقت کنید.

 

 

در Quiz of Kings کار شما فقط پاسخگویی به سوالات نیست، بلکه امکان طرح سوالات جدید یا بازرسی سوالات فعلی نیز در اختیار شما قرار دارد که با انجام دادن این کار، علاوه بر کمک کردن به بهبود سوالات بازی، چند سکه اضافه به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

در قسمت فروشگاه، امکان خرید سکه‌های بیشتری وجود دارد که با خرج کردن آنها می‌توانید تجربه خود را در بازی بیشتر کنید یا آواتار زیباتری برای خودتان بسازید. همچنین در بخش پروفایل، آماری از نتایج مسابقه و درصد سوالات درست و غلط به شما نمایش داده می‌شود تا با فهمیدن نقاط ضعف و قوت خود در بازی، موضوعات بهتری برای مسابقه دادن انتخاب کنید و احتمال برد خود را افزایش دهید.

در اختتامیه همایش پنجشنبه بازار، که اوایل اردیبهشت ماه سال جاری به همت کافه بازار برگزار شد، کوییز آو کینگز رتبه دوم بهترین بازی سال ۹۴ را در کافه بازار از آن خود کرد. شما نیز در کنار هزاران کاربر این بازی، رقابت با دیگر کاربران را شروع کنید و اطلاعات عمومی خود را در حوزه‌های مختلف بسنجید.

منبع: جی اس ام

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید