برگزاری سمینار معرفی تجهیزات شبکه IP-COM (آی پی کام) توسط شرکت وردسان

   
نام نویسنده:
 شنبه 1 خرداد 95 ساعت: 09:49:45

در ابتدا سعید میرسجادی مدیر عامل وردسان به معرفی این شرکت پرداخت و اعلام کرد که وردسان در حال حاضر به عنوان نماینده انحصاری اشنایدر دیجی لینک و سانت و نماینده رسمی نترونیکس، اگزالت، موگزا و وسترمو در حال فعالیت است و قصد دارد با ورود تجهیزات اکتیو IP-COM به بازار، خلاء موجود را کم کند. آقای میرسجادی دلیل انتخاب IP-COM توسط وردسان را تولید کننده بودن این شرکت، مالکیت تکنولوژی، قیمت مناسب و کیفیت بالای این برند و همچنین چشم انداز بلند مدت آی پی کام می داند.
IP-COM  با بیش از 5 هزار پروژه موفق در چین و خاورمیانه، استانداردها و گارانتی معتبری را ارائه می دهد که در این راستا وردسان هم با 36 ماه گارانتی و 12 ماه ضمانت تعویض، محصولات IP-COM را گارانتی می کند.


 
در ادامه «تونی لیانگ وی» مدیر ارشد IP-COM به معرفی این کمپانی پرداخت و ماموریت IP-COM را ساخت شبکه های کامپیوتری قابل اطمینان و هوشمند سازی تجهیزات اعلام کرد و هدف شرکت را گسترش پوشش اینترنت با کیفیت بالا اعلام نمود. سپس «جین ژو یو» مدیر خاورمیانه IP-COM از همکاری آی پی کام با شرکتهای معتبری مانند intel، Broadcom  سخن گفت و اعلام کرد که این شرکت با 600 نفر پرسنل  در کشور چین، در کشورهای ایران، آمریکا، آلمان، هلند، برزیل، روسیه، هند و اندونزی نیز دارای نماینده می باشد و با شرکتهای SAP، oracle، IBM دارای همکاری است.
در بخش معرفی محصول آقای وحید نجفی و «ویلیام ژنگ» به معرفی تجهیزات شبکه IP-COM که شامل WLAN، سوئیچ شبکه، اکسس کنترلر و گیت وی است پرداختند.

 

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید