عینک واقعیت مجازی ایسوس، از رویا تا واقعیت

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 3 خرداد 95 ساعت: 10:57:55

شرکت ایسوس به تازگی لوگو فراتر از واقعیت مجازی را معرفی نموده است. این علامت، نشان دهنده سازگاری و اطمنیان به مصرف کننده می باشد که به راحتی می تواند از مادربورد و کارت گرافیک خود برای بازی های واقعیت مجازی استفاده نماید. شرکت ایسوس با شرکت های مختلفی که در زمینه واقعیت مجازی فعالیت دارند همکاری کرده تا مطمئن شود که تمام قطعات تولیدی ایسوس با نسل جدید لوازم واقعیت مجازی همخوانی دارد.
همکاری ایسوس با شرکت های دیگر به این معنی است که تمام قطعات ایسوس که دارای علامت VR Ready می باشند، دارای فریم وِر و نرم افزارهایی هستند که با قطعات واقعیت مجازی همخوانی کامل دارند. علامت VR ready بر روی کالاهایی قرار دارد که با هدست واقعیت مجازی اکیلیس ریفت تست شده اند و هر زمان که HTC Vive نیز معرفی شود با کالاهای ایسوس هماهنگی کامل خواهد داشت.

 


فراتر از واقعیت مجازی: آماده برای بهترین تجربه از واقعیت مجازی
اگر چه یافتن مشخصاتی که بتواند حداقل کیفیت را برای وسایل واقعیت مجازی پشتیبانی کند آسان است، اما مطمئن شدن از اینکه یک دستگاه با واقعیت مجازی همخوانی داشته باشد و سازگار باشد کار بسیار سختی است. ایسوس به منظور مطمئن شدن از همخوانی قطعات خود، تمام برنامه ها و فریم وِرهای مختلف را آزمایش کرده و سازگاری آنها را کنترل می نماید.
ایسوس لیست کالاهایی را که با اکیلیس ریفت سازگاری دارند منتشر کرده و همینطور پس از معرفی HTC Vive در آینده ای نزدیک نیز لیست قطعات سازگار با این مدل منتشر خواهد شد. کاربرانی که علاقه به خرید کامپیوترهای شخصی  با امکان واقعیت مجازی دارند، می توانند به تارنمای Beyond VR Ready ایسوس مراجعه نموده تا لیست کالاهای سازگار را در دسترس داشته باشند. ایسوس به صورت دوره ای این لیست را به  روز نگه می دارد تا کاربران همواره بهترین انتخاب را برای کامپیوترهای شخصی داشته باشند.

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید