دیگر نگران فراموش کردن داروهای خود نباشید!

   
نام نویسنده:
 جمعه 7 خرداد 95 ساعت: 12:06:55

بسیاری از ما روزانه باید از داروهای متفاوتی استفاده کنیم؛ داروهایی که بهتر است سر ساعت مشخص مصرف شوند تا بهترین نتیجه را برای بهبود بیماری‌مان به همراه داشته باشند. حتما می‌دانید در بیماری‌های ساده همچون سرماخوردگی هم مصرف به‌موقع دارو ضرورت دارد، چه برسد به بیماری‌های جدی‌تر که اغلب میان‌سالان و سالمندان با آنها دست‌وپنجه نرم می‌کنند. طبیعی است وقتی تعداد داروها کمی بیشتر از حد معمول می‌شود، باید به دنبال راهی برای فراموش نکردن آنها باشیم. در اینجا به سراغ یکی از اپلیکیشن‌های مناسب برای یادآوری زمان مصرف دارو می‌رویم؛ اپلیکیشنی به نام یادآور دارو که خیالتان را از بابت فراموش نکردن زمان مصرف دارو آسوده می‌کند.

یکی از مزایای اپلیکیشن یادآور دارو، که خوب است همین ابتدا به آن اشاره کنیم، سادگی آن است. درواقع این اپلیکیشن تنها به یادآوری دارو اختصاص دارد و به همین دلیل هیچ منوی اضافه‌ای در آن نمی‌بینیم.

 

وقتی وارد محیط برنامه می‌شوید به‌راحتی امکان اضافه کردن داروی جدید برای شما فراهم شده است؛ تنها کافی است گزینه ایجاد را از بخش بالا سمت چپ انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه منویی پیش روی شما قرار می‌گیرد که می‌توانید عنوان دارو، توضیحات و فاصله زمانی برای مصرف دارو را مشخص کنید. هنگامی که همه بخش‌ها را تکمیل کردید، گزینه ذخیره را انتخاب کنید تا داروی شما در لیست قرار گیرد.

شما همچنین می‌توانید هر تعداد دارو که مایلید، وارد لیست کنید و محدودیتی برایتان وجود ندارد. در بخش بالا، سمت راست نیز گزینه منو قرار گرفته است؛ البته در منو به جز گزینه‌های لیست یادآورها، درباره و خروج چیزی نمی‌بینیم.

 

متاسفانه در این اپلیکیشن امکان ویرایش یادآور ایجادشده وجود ندارد و در صورتی که اطلاعات را اشتباه وارد کردیم، باید یادآور را حذف کنیم و دوباره آن را ایجاد کنیم.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، سادگی برنامه و منوی آن مزیتی است که نمی‌توان از آن گذشت؛ درواقع همین موضوع است که کار با یادآور دارو را برای افراد میانسال آسان می‌کند و آنها را به استفاده از چنین برنامه‌هایی ترغیب می‌کند.

 

منبع: جی اس ام

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید