پاور بانکهای مدل TP-Link TL-PB2600

   
نام نویسنده:
 شنبه 8 خرداد 95 ساعت: 19:10:41

بررسی پاور بانک TP-Link مدل TL-PB2600 با 2600 میلی آمپر بر ساعت (mAh) ظرفیت: برای شارژ تلفن همراهتان در خارج از خانه پاور بانک TP-Link مدل TL-PB2600 ارزان و در عین حال بسیار کارآمد است.
پاور بانک های با ظرفیت بالا بسیار عالی بوده، تلفن و تبلت شما را شارژ نگه داشته و می توانید برای چند روز دور از برق آن را نگه دارید. اما پاور بانکهای کوچکی مثل TP-Link مدل TL-PB2600 که برای شارژ اکثر تلفن ها مناسب بوده و کوچک  و به اندازه ی کافی سبک می باشد و در جیب به راحتی قرار می گیرد برای خرید مناسب هستند.
هیچ پاور بانکی قادر به ارائه ی تمام ظرفیتی که تبلیغ کرده اند برای شارژ دستگاههای USB نمی باشد. بخشی از انرژی از طریق گرمایی که حین شارژ تولید می شود، و نیز تبدیل ولتاژ از دست می رود. استاندارد صنعتی در حدود 65-70 درصد کارایی دارند، به این معنی که یک پاور بانک بزرگ 20000 mAh و حجیم که مثل یک آجر در کیف شماست تنها 13000 mAh برق را فراهم می کند.
اما TP-Link ارزانتر بوده (در Amazon UK 10.99 یورو و در Amazon US 19.99 دلار )، و کم وزن تر و باریکتر است و باتری Premium LG  درون آن در حدود 90 درصد کارایی دارد. به این معنی که از حدود 2600 میلی آمپر بر ساعتی که به عنوان تبلیغ ارائه می شود 2340 میلی آمپر بر ساعت قابل استفاده است.
TP-Link با نرخ کارایی 90 درصد با کمی بالاتر از ظرفیت پاور بانک Anker Astro mini با قدرت 3350 میلی آمپر بر ساعت مطابقت دارد. این دو وسیله خیلی مشابه هم می باشند: مدل Anker به لحاظ طراحی فلزی مانند و ظرفیت بالاترش جذاب تر است، اما TP-Link 5 یورو ارزانتر بوده و می تواند سریعتر باتری اش را دوباره شارژ کند. (توجه داشته باشید که ظرفیت Anker از زمانی که این بررسی صورت گرفته به روز شده است.)

 


TP-Link می تواند با هر نوع تلفن یا تبلتی کار کند، یک کابل Micro-USB نیز درون آن قرار داده شده، اما اگر شما به کابلی از نوع دیگر احتیاج داشته باشید مثلا کابل Lightning، می توانید کابل مخصوص خود را اضافه کنید.
 TP-Link دارای یک خروجی USB و یک ورودی Micro-USB می باشد. هر دوی آنها 5 واتی بوده که در مقایسه با پاور بانکهای با ظرفیت بالا کند است اما در مقایسه با شارژرهای قابل حمل مدل رژلبی کوچک تقریبا استاندارد است. البته، لزوما خیلی فرقی ندارد که چه مدت زمانی طول می کشد تا تلفنتان شارژ شود چون احتمالا هم تلفن و هم شارژرش در جیب یا کیفتان جا می شوند.
اگرچه می توانید هر دو کابل ورودی و خروجی را همزمان متصل کنید ولی TP-Link TP-PB2600 نمی تواند در زمان شارژ باتری خودش همزمان تلفنتان را نیز شارژ کند. (این کار به عنوان شارژ عبوری نامیده می شود.)  در مقایسه با ظرفیت کم، این موضوع مشکل بزرگی نیست.
بر روی پاور بانک TP-Link فقط یک LED می باشد، که در زمان شارژ خودش و یا وسیله ها ی دیگر و نیز وقتی شارژ باطری اش کم باشد چشمک می زند. اگرشارژ زیادی داشته باشد (البته TP-Link میزان دقیق شارژ را نشان نمی دهد) LED ثابت می شود. یک دکمه ی کوچک در زیر LED برای چک میزان شارژ باطری مورد استفاده قرار می گیرد؛ روی Galaxy S6 به صورت اتوماتیک TP-PB2600 به محض اتصال کابل شروع به شارژ می کند.
TP-PB2600 یکی از سه پاور بانک اولیه TP-Link می باشد. تاکنون TP-Link TL-PB10400 با قیمت 21.83 یورو را بررسی کردیم که یک وسیله ی با دو خروجی است با ظرفیت 10400 mAh که در صورتی که بیشتر از یک وسیله برای شارژ داشته باشیم خیلی راحتتر و سریعتر  است. همچنین TP-Link TL-PB5200 با قیمت 16.99 یورو هم وجود دارد که بین دو تای قبلی است که فقط یک خروجی داشته ولی ظرفیت بالا با 5200 mAh دارد.

 

منبع: pcadvisor

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید