آیا وایبر برای ویندوز 10 قابل دانلود است؟

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 12 خرداد 95 ساعت: 18:13:07

قبل از هر چیز، لازم به ذکر است که وایبر هنوز بر روی ویندوز 10 در مرحله بتا است، ممکن است فعلا به اشکالات و مسائلی بربخورید، اما پس از مدتی استفاده میتوانیم بگوییم که بسیار عالی اجرا میشود.مایکروسافت میگوید که وایبر برای ویندوز 10 از  ابتدا ساخته شده است، و از قابلیتهای ویندوز 10 نیز بهره مند میشود.

این قابلیتها شامل گزینه های پیام رسانی و ابزار اشتراک عکسها، فیلمها، پیامهای صوتی است. موارد دیگری برای افزودن پیشنهاد شده که عبارتند از استیکرها، چت های عمومی، رمزنگاری end-to-end  و یکپارچه شدن با اپلیکیشن مردم.

وایبر نیز پیام های گروهی را تا 200 نفر پشتیبانی میکند، همچنین گزینه هایی دارد که به شما اجازه پاک کردن پیامی که اکنون ارسال کرده اید را میدهد.طراحی این اپلیکیشن به صورت ریسپانسیو است و شما می توانید اندازه آن را تغییر دهید،هم در تلفن همراه،هم لپ تاپ، هم تبلت.

حتی اطلاعات چت و جزئیات تماس بر روی کامپیوترتان قابل مشاهده است. و برای این که خیالتان راحت شود و احساس امنیت کنید، یک آیکون قفلی است که تمام پیام هایتان را از جمله پیام های گروهی را قفل می کند.
این اپلیکیشن کاملا رایگان است و هر کاربری که ویندوز 10 را روی دستگاهش داشته باشد، می تواند آن را از طریق فروشگاه نصب کند.

 

منبع: softpedia

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید