واتساپ بتا برای اندروید بتا بروزرسانی شد ، یک ویژگی کاربردی !

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 23 خرداد 95 ساعت: 22:17:08

آزمایش نسخه بتا واتساپ بر روی سیستم عامل اندروید تقریبا به اواسط راه خود رسیده و در این آزمایش ویژگی جدیدی با نام نقل قول سریع در اختیار کاربران قرار گرفته است . این ویژگی کاربران را قادر می سازد تا در یک مکالمه مطلب خود را در رابطه با یک مطلب بیان شده توسط مخاطب ، به طور مستقیم بیان کند . کاربران می توانند این قابلیت را در مورد هر پیامی که در مکالمه دارند نظیر تصویر ، فایل سندی ، آهنگ ، فیلم و یا متن نوشتاری پیاده کنند . برای این کار ابتدا باید روی پیامی که می خواهید برای و یا در مورد آن جوابی و یا مطلبی را بنویسید لمس کنید ؛ با انجام این کار یک منو در بالای صفحه نمایشگر ظاهر می شود . در این منو باید گزینه پاسخ دهی ( فلش منحنی شکل ) را انتخاب کنید . بعد از انجام این کار پیام مورد نظر شما در کادر نوشتن پیام ظاهر می شود و می توانید مطلب و یا جواب خود را در مورد آن پیام خاص بنویسید . در کادر پیام نویسی نام نویسنده اصلی پیام مورد نظر نیز با همان رنگی که وی در مکالمه قرار دارد ، نشان داده می شود . 

در یک گروه همه اعضا می توانند از قابلیت جدید استفاده کنند . کاربران همچنین می توانند این ابزار را در مورد پیام های خودشان نیز به کار بگیرند . در نسخه جدید زمانی که کاربر پیام پاسخ داده شده را لمس کند به مکان اولی که در آن پیام جواب داده شده قرار گرفته است منتقل می شود . نرم افزار جدید در این حالت پیام مورد نظر کاربر را برای چند ثانیه با رنگ آبی نشان می دهد . این کار باعث می شود که کاربران نسبت به بافت پیام مطلع شوند . 

ظاهرا نقل قول سریع در نسخه بتا 2.16.118 نرم افزار پیام رسان قرار گرفته است . برای دریافت نسخه جدید کاربران باید به عنوان یک تست کننده بتا وارد گوگل پلی استور شود و نرم افزار را تست کند و یا این که از طریق APK Mirror نسخه بتا را بر روی گوشی خود دانلود و نصب کنند . 

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • علی
  2016-06-13 23:38:08

  واتساپ در مقابل تلگرام همچو همراه اول در مقابل ایرانسل هست !!!واتساپ خیلی عقبی داداش !

  پاسخ دادن
 • mahdi
  2016-06-13 16:52:55

  تمام ویژگیاش از تلگرام کپی کرده.یه کم خلاقیت به خرج نمیدن نمیدونمچرا اینقد طرفدار داره.

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید