اولین بازی VR Star Trek به زودی می رسد !

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 23 خرداد 95 ساعت: 23:07:44

اگر که یکی از طرفداران استار ترک هستید احتمالا تا به حال بارها آرزو کرده اید که بتوانید رابطه واقعی تری را با آن برقرار کنید . خب ظاهرا شما به آرزوی خود رسیده اید زیرا شرکت یوبی سافت نسخه بازی سریال علمی تخیلی Star Trek: Bridge Crew را ساخته است . 

عنوان این بازی در قالب دنیای استار ترک جی جی آربامز درج شده و شما نیز در بازی نقش کاپتان ، مهندس و سکان دار یک کشتی مانند Aegis را در حالی که خدمه این سفینه مشغول اسکان دادن مجدد به بازماندگان Vulcan هستند ، ایفا می کنید . این بازی در واقع یک نسخه پیچیده VR از بازی Spaceteam می باشد که کاربر باید در آن به طور هماهنگ با دیگر خدمه سفینه در فضا اکتشاف کند و با دشمنان خود بجنگد . Bridge Crew  در یک بازه زمانی از 11 شهریور تا 10 آذر وارد بازار می شود و دستگاه های Oculus Rift و Vive اچ تی سی را در رایانه های شخصی و پلی استیشن VR پشتیبانی می کند . 

یو بی سافت اعلام کرده که اطلاعات بیشتر این بازی را در رویداد مطبوعاتی E3 خود منتشر می کند اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که سازنده همه تلاش خود را برای خلق یک بازی VR جالب به کار گرفته است ؛ البته انتظار می رود که یوبی سافت در آینده نزدیک بازی های VR بیشتری را وارد بازار کند . 

منبع: engadget

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید