ایسوس طی مراسمی از کارت گرافیک های سری ROG STRIX خود رونمایی کرد

   
نام نویسنده:
 شنبه 29 خرداد 95 ساعت: 17:25:58

در این سمینار اختصاصی جمع محدودی از اصحاب رسانه، کاربران حرفه ای و نمایندگان فروش ایسوس دعوت شده بودند. قبل از اجرای رسمی مراسم، بازدیدکنندگان با جدید ترین محصولات شرکت ایسوس از نزدیک آشنا شدند و از قابلیت های این محصولات دیدن کردند.
در ابتدای شروع مراسم، جناب آقای حسام ریاضی، مدیر توسعه بازار ایران، ضمن خوش آمد گویی به حاضرین، به توضیحاتی در مورد شرکت پیشینه شرکت ایسوس پرداختند و در ادامه نیز سعید مسلمی، از بخش فنی تیم مارکتینگ، به توضیحاتی در مورد سری جدید کارت های گرافیکی ایسوس به ارائه مطالب پرداختند.
پس از توضیحاتی در مورد نسل جدید و تفاوت های آن با نسل قبلی، ویژگی های مهم تراشه پاسکال مورد بحث قرار گرفت. ارائه مطالب با توضیحاتی در مورد خنک کننده کارت های گرافیکی سری ROG STRIX همراه شد. ساختار لوله های حرارتی، نحوه انتقال و دفع حرارت تراشه، طراحی لبه دار فن های ابداعی ایسوس مورد بحث قرار گرفت.
سپس توضیحات در مورد ویژگی های خاص خط تولید اختصاصی و تمام خودکار Auto Extrme ادامه یافت. توضیحات فنی و نحوه عملکرد مدار تغذیه مجهز به قطعات با کیفیت و استاندارد Super Alloy Power II پایان بخش قسمت فنی اجزای کارت های گرافیکی ایسوس بود.


در بخش بعدی نیز ویژگی های کاربردی کارت های گرافیکی سری ROG STRIX بیان شد. FanConnect ایسوس برای نخستین بار در کارت های گرافیکی سری 10 شرکت nVIDIA برای مدیریت هرچه بهتر دمای سیستم به صورت دو هدر 4 پینی مجزا بر روی کارت گرافیک نهادینه شده است. ایسوس رابط HDMI اختصاصی برای استفاده از فناوری واقعیت مجازی به این سری از کارتهای گرافیکی خود اضافه کرده است. ویژگیRGB Aura به همراه طراحی ماژولار لبه بیرونی خنک کننده ظاهری خاص و جذاب به سیستم می بخشد. همچنین به توضیحاتی کامل در مورد نرم افزار محبوب GPU Tweak II پرداخته شد و ویژگی های بهینه سازی سیستم برای بازی به صورت مفصل شرح گردید.
در بخش پایانی نیز، مادربوردهای سری X99 سازگار با آخرین سری پردازنده Core i7 معرفی و رونمایی شد و در مورد ویژگی های اصلی این سری نیز به صورت اجمالی توضیحاتی داده شد. در انتهای هر بخش نیز با پرسش سوالات متعدد، جایزه ای به حاضرین اعطا می گردید.

 

منبع: faceit

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید