سیاست‌های جدید سونی در فروش گوشی هوشمند

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 13 تیر 95 ساعت: 18:45:00

سونی در حال تغییر و بازبینی سیاست تولید و فروش بخش موبایل خود است تا بتواند سود بیشتری عاید این شرکت کند. چند ماه پیش اعلام شد این شرکت تولید مدل‌های پایین‌رده خود را متوقف کرده است تا بر گوشی‌های رده‌بالا بیشتر تمرکز کند. اکنون ژاپنی‌ها تصمیم گرفته‌اند سیاست منطقه‌ای خود را نیز تغییر دهند.

سونی در چند سال گذشته تلاش زیادی کرد تا بتواند حضور موفقی در بازار آمریکا داشته باشد، اما عدم همکاری مطلوب با اپراتورهای مخابراتی این کشور سبب شد از رسیدن به هدف خود بازبماند. به همین جهت ژاپنی‌ها تصمیم گرفته‌اند از تمرکز خود در بازار آمریکا بکاهند و فعالیت‌های خود را به کشورهایی معطوف کنند که پتانسیل بیشتری برای فروش دارند.

علاوه بر این، به دلیل کاهش رشد بازار گوشی‌های هوشمند در کشورهای هند، برزیل، اندونزی و چین، سونی بر آن شده است تا به بازار خاورمیانه، آسیای دور و آمریکای لاتین بیشتر توجه کند؛ مناطقی که در حال حاضر از رشد خوبی در بازار گوشی هوشمند برخوردارند.

باید دید تغییر سیاست‌های سونی موبایل تا چه اندازه می‌تواند بر افزایش فروش و سود این شرکت اثرگذار باشد. شما فکر می‌کنید تغییر سیاست منطقه‌ای سونی و روی آوردن به تولید گوشی‌های رده‌بالا چقدر به بهبود وضعیت سونی در بازار کمک می‌کند؟

منبع: جی اس ام

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید