معرفی بهترین جایگزین‌های ویندوز مدیا پلیر

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 17 تیر 95 ساعت: 12:24:29

به گزارش خبرآنلاین، کم‌کم با ورود جانشین‌های رایگان مدیا پلیر عرصه بر ویندوز تنگ‌شده و کاربران ترجیح می‌دهند برای دیدن ویدئوی شفاف‌تر و سریعتر، در کنار اکولایزر بهتر برای شنیدن موسیقی از سایر نرم‌افزارهای مشابه استفاده کنند.

در اینجا بهترین آلترناتیوهای ویندوز مدیا پلیر را که رایگان هستند به شما معرفی می‌کنیم:

1.   VLC Media Player

معروف است که وی آل سی هر نوع فرمتی را پخش می‌کند و از همه مهمتر اینکه رایگان نیز هست.

بسیاری از ویژگی‌های تعریف‌شده روی وی آل سی را در ویندوز مدیا پلیر نمی‌بینید و همچنین هر چیزی در وی آل سی قابل تنظیم و تعریف است. سریع اجرا کردن فایل‌های صوتی-تصویری در ول آل سی قابل‌اعتماد برای اغلب کاربران است. برای دانلود کلیک کنید.

2.   AIMP


پخش‌کننده صوتی آیمپ که با آن می‌توانید همه‌چیز را کنترل و مدیریت کنید. بیش از 30 فرمت صوتی را پشتیبانی کرده و میزبان استریمینگ های رادیویی نیز هست و در بهترین کیفیت اصوات 32 بیتی را برای خروجی آماده می‌کند.

اکولایزر 18 بانده و افکت‌های جذاب و ابزار مدیریتی قوی صوتی از ویژگی‌های دیگر این نرم‌افزار رایگان است که نسخه پرتابل آن را می‌توانید دانلود کنید.

3.   foobar2000

 

نرم‌افزار پخش‌کننده فایل صوتی با ویژگی‌های مشابه AIMP که ساده‌تر ساخته‌شده تا کاربر عادی بتواند با آن راحت‌تر کار کند.

دو ویژگی خوب این نرم‌افزار تبدیل فرمت‌های صوتی و بازسازی‌ام پی تری خراب است که می‌توانید آن را به‌صورت رایگان دانلود کنید.

4.    GOM Player

با اشغال کمتر فضا در بخش منوها بهتر می‌توانید از ویدئوی در حال تماشا لذت ببرید.

تنها اشکال این برنامه تبلیغات آنلاین آن است که به دلیل رایگان بودن، باید تحمل‌کنید. یکی از ویژگی‌های مثبت آن اجراکردن ویدئوهای یوتیوب به‌صورت 360 درجه در آن است.  برای دانلود به اینجا بروید.

5.   PotPlayer

یکی از اجراکننده‌های قوی و رایگان است که ویژگی‌های آن ناشناخته مانده است. پشتیبانی از هر نوع عینک سه بعدی و پخش سه بعدی، اینترفیس ساده، پخش پرقدرت بلو-ری، قابلیت ضد نویز و چرخاندن تصاویر، ضبط ویدئویی از روی وب کم و ... بخشی از این ویژگی‌هاست که می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

 

منبع: خبر آنلاین

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید