مایکروسافت Skype Meetings را برای کسب و کارهای کوچک منتشر کرد

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 17 تیر 95 ساعت: 14:15:00

    مایکروسافت امروز درباره این ابزار جدید اینگونه توضیح داد:«در طول جلسه، شرکت کنندگان می‌توانند پیام‌های فوری ارسال کنند، صفحه نمایش یا پاورپوینت خود را به اشتراک بگذارند و یا از اشاره گر لیزری یا قابلیت وایت برد برای جذابیت بیشتر و پر بار تر کردن گفتگو استفاده کنند. سازنده جلسه نیز قابلیت‌های کنترلی بیشتری نظیر صامت کردن مخاطبان به منظور صبحت کردن را در اختیار دارد.»

تمام افرادی که ایمیل تجاری دارند و یا افرادی که تشکیلات آن‌ها هنوز از Office 365 استفاده نمی‌کند، می‌توانند از این آدرس جهت ثبت نام برای استفاده از اسکایپ میتینگ استفاده کنند. با این حال این سرویس در حال حاضر فقط برای کاربران ایالت متحده آمریکا در دسترس است.

مشترکین تجاری آفیس 365 در حال حاضر برای کسب و کار از اسکایپ استفاده می‌کند که از گروه‌های بزرگ تا 250 نفر پشتیبانی می‌کند و قابلیت ارسال پیام فوری به هر کدام از افرادی که در جلسه حاضر هستند نیز در آن فراهم است. با این حال اکنون مایکروسافت از اسکایپ میتینگ به عنوان یک ابزار آزمایشی برای کسب و کارهای کوچک استفاده می‌کند به امید اینکه کاربران کسب و کارهای کوچک را نیز به استفاده از برنامه‌های پربارتر آفیس 365 تشویق کند و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید اسکایپ میتینگ دارای یک پنل تبلیغاتی ست که کاربران را به ارتقا به آفیس 365 ترغیب می‌کند.


افرادی که در اسکایپ میتینگ ثبت نام می‌کنند، تنها در 60 روز نخست قادر به راه اندازی جلسات تا حد نصاب 10 نفر هستند و پس از آن جلسات به 3 نفر محدود خواهد شد.

منبع: دیجی رو

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید