فراری از نسخه‌ی اسپایدر خودروی لافراری پرده برداشت

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 17 تیر 95 ساعت: 14:30:00

مدیران فراری اعلام کرده‌اند اطلاعات کامل این خودرو اعم از نام کامل آن، تعداد دستگا‌ه‌هایی که تولید می‌شود و همینطور قیمت آن، در نمایشگاه خودروی پاریس اعلام خواهد شد. این احتمال وجود دارد که از عنوان “Spider” در نام این خودرو استفاده نشود چرا که در گذشته از خودروهایی که به صورت کامل سقف جمع‌شونده داشته‌اند، با این عنوان نام‌گذاری می‌شدند. به همین جهت این احتمال وجود دارد که همانند نام خودروی “599SA”، فراری بخواهد نامی متفاوت را برای این ابر خودرو انتخاب کند.

همینطور باید اشاره داشته باشیم که پیش از این پیش‌فروش این خودرو در یک رویداد خصوصی که چند ماه پیش برگزار شد، به پایان رسیده است. با این حال باید اشاره داشته باشیم که سقف این خودرو در دو مدل مختلف فیبر کربنی و پارچه‌ای عرضه خواهد شد که مدل اصلی با سقف فیبر کربنی، قیمتی بالاتر خواهد داشت. در مورد قدرت این خودرو نیز وجود موتور V12 در کنار یکی موتور 120 کیلوواتی، مجموع نیروی 949 اسب بخار را در اختیار LaFerrai Spider قرار می‌دهد!

مهندسین فراری تمام تلاش خود را داشته‌اند تا بتوانند عملکرد این خودرو را با وجود سقف جمع‌شونده، همتراز با نسخه‌ی کوپه نگاه داشته و با رعایت موارد آیرودینامیکی در آن، عملکرد LaFerrari Spider را حتی در برخی موارد بهتر نمایند.

به هر شکل باید تا نمایشگاه خودرو پاریس 2016 منتظر باشیم تا بتوانیم اطلاعات کامل‌تری در مورد این خودرو، در اختیارمان قرار گیرد.

منبع: تک نیوز

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید