ویژگی های کیبوردهای ویندوز 10

   
نام نویسنده:
 جمعه 26 تیر 94 ساعت: 21:41:55

 

مایکروسافت هم زمان با ارائه ی ویندوز 7 و 8 خود کیبوردهایی را طراحی و عرضه کرد که در زمان خود سریع ترین و دقیق ترین کیبورد محسوب می شدند.اما آن سرعت دقت برای آن زمان خوب محسوب میشد نه در این سال ها که کاربران به دنبال سرعت ،دقت بیشتر و کارایی آسان هستند.در ویندوز 8.1 سرعت بیشتر شد حتی با یک ضربه ی کوچک حروف ثبت می شدند.مایکروسافت با عرضه ی ویندوز 8.1 ،بیش از قبل سرعت و طراحی مناسب و آسان کیبوردش را به رخ کاربران کشید.اما سوال این روزها این است که آیا طراحی کیبورد ویندوز 10 متفاوت خواهد بود؟

گفته حاکی از این است که به احتمال قوی این کیبورها بسیار سریع تر و دقیق تر از نسخه های قبلی خواهند بود.کاربران امیدوارند بی نظمی نسبی این کیبوردها در ویندوز 10 تصحیح شده باشد.

برخی از ویژگی های کیبوردهای ویندوز10 :

البته باید گفت این کیبورد ویژگی ممتاز و برجسته ای نسبته به کیبوردهای آندروی و ios ندارد و مایکروسافت در این زمینه طراحی و تغییر ویژه ا ی انجام نداده است فقط کاربری کیبوردهای قبلی خود را بهبود داده است.

ورودی صوتی

در نسخه ی ویندوز 10 گوشی های همراه،گزینه ی صوتی در قسمت صفحه کیبورد تعبیه شده است.بنابراین کاربران می توانند به ایمیل ،پیام ها ی دوستان یا هر مخاطب دیگری به راحتی،حتی بدون تایپ کردن با سرعت پاسخ دهند.ظاهرا در طراحی جدید مایکروسافت کیبوردهایش را یکپارچه تر و کاربردی تر کرده است.

GoodnaturedMarriedIndianhare

 

تایپ با کشیدن حروف

قبلا در کیبوردهای گوگل و آندروید قابلیت ثبت حروف با کشیدن روی صفحه تعبیه شده بود و حالا مایکروسافت در کیبورد جدید خود از این ویژگی استفاده کرده است.در تصویر متحرک زیر می توانید آنچه روی می دهد را ببینید.

CleanTerribleCoyote

 

آیکون های ایموجی جدید
آیکون های ایموجی در ویندوزفون ها ،اگر بخواهیم با آندروید مقایسه کنیم شکل خوب و جذابی نداشته اند.ظاهرا مایکروسافت در ویندوز 10 تغییراتی در این بخش یعنی ایموجی ها داده است.

HastyImpureGrub

 

تغییر زبان

ظاهرا تغیر دادن زبان در کیبورد ویندوز 10 سریع تر و بهتر از قبل شده است.

 

SatisfiedSmoothCod

 


این ویژگی های جدید به طور کامل هم زمان با ارائه ی ویندوز 10 در 30 جولای؛هفتم مرداد ماه مشخص می شود و باید دید مایکروسافت تا چه اندازه در راضی کردن کاربران موفق خواهد بود.
به هر حال این کیبورد نسبت به نمونه های قبلی خود بهتر شده است و طراحی با ظرافت تری دارد.اما باید یادآوری کرد که این کیبوردها نوآوری قابل توجهی ندارند.

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید