با این هدفون موزیک گوش کنید و مراقب سلامتی خود باشید!

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 28 تیر 95 ساعت: 19:15:00

IconX می‎تواند داده‎های مربوط به فعالیت روزانه شما از جمله مسافت، سرعت، مدت زمان و میزان کالری سوزانده شده را جمع آوری کند. سنسور ضربان قلب تعبیه شده در این هدفن نیز وضعیت ضربان قلب را در حین ورزش تحت نظر خواهد داد.

این هدفون می‎تواند به طور خودکار وقتی آن را در گوش خود قرار می‎دهید فعال شده و شروع به جمع آوری اطلاعات کند. تمام داده‎های جمع آوری شده توسط IconX سپس با اپلیکیشن S Health سامسونگ همگام سازی شده و اطلاعات و آمار مربوطه را نمایش می‎دهد.

زمانی که شما از IconX به عنوان یک هدفون پخش صدا استفاده می‎کنید نیز قابلیت‎های منحصر به فردی در اختیار شما قرار می‎گیرد. این هدفون یک تجربه کامل از صدای استريو را به شما ارائه می‎کند، به این معنا که هر کدام از این دو هدفون بعد از اتصال به تلفن هوشمند و پخش فایل صدا، سیگنال صوتی مختص به خود را دریافت می‎کند. اگر هم مایل باشید صدا تنها از یک گوش پخش شود (مثل زمان‎هایی که در حال مکالمه تلفنی هستید) از آنجا که هر کدام از این هدفون‎ها به طور مستقل عمل می‎کنند، این کار به راحتی قابل انجام است. در زمان استفاده از یکی از این هدفون‎ها می‎توانید هدفون دوم را شارژ کنید.

در مواقعی که کاربر مایل نیست تلفن خود را همراه داشته باشد (مثل زمان‎هایی که مشغول دویدن است)، IconX یک فضای ذخيره‌سازی داخلی دارد که می‎تواند هزار فایل MP3 را در خود جای دهد. کنترل موزیک در حال پخش نیز از طریق تقه زدن یا دست کشیدن روی بخش حساس به لمس این هدفون انجام می‎شود.

قیمت این هدفون 199 دلار است و IconX قاب شارژ مخصوص به خود را در اختیار دارد و می‎توان دو هدفون شارژ شده اضافی را نیز در آن جای داد. این هدفون در رنگ‎های مشکی، آبی و سفید عرضه شده است و چند گیره و اتصال در اندازه‎های مختلف برای قرار گرفتن در داخل و انحنای گوش‎های مختلف برای آن در نظر گرفته شده است.

منبع: شبکه

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید