شایعات حاکی از آن است که سامسونگ روی چیپ های اگزینوس و کوالکوم به منظور استفاده در گلکسی S7s کار میکند

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 28 تیر 94 ساعت: 11:59:44

در حال حاضر یک پیش نمونه از این گوشی با کد “Jungfrau” توسط سامسونگ با چیپ های اگزینوس (که ساخته یِ خود سامسونگ است) و کوالکوم (که ساخته ی شرکت اسنپدراگون میباشد) , در حال بررسی میباشد. با توجه به اینکه تا معرفی رسمی نسل بعدی گلکسی سری S هنوز هفت الی هشت ماهی باقی مانده است , بنابراین این دستگاه ها نمونه های اولیه ی سری بعدی گلکسی میباشد. در هر حال , مهندسین سامسونگ از بهترین و سازگارترین چیپ ممکن در سری بعدی گلکسی استفاده خواهند نمود , همانطور که در گلکسی S6 به خاطر ناسازگاری و ایرادات چیپ کوالکوم به جای عرضه ی گلکسی S6 در دو مدل با چیپ های متفاوت آنرا تنها مجهز به چیپ فوق العاده قدرتمند خودِ سامسونگ یعنی Exynos 7420 نمودند.

در حال حاضر هیچ اطلاعی از انواع مدل های بعدیِ این کهکشان به بیرون درز نکرده است. تنها گزارشاتی که در دست است حاکی از آن است که شرکت سامسونگ و کوالکوم با همکاری هم روی پردازشگر Qualcomm Snapdragon 820 کار میکنند و شرکت کوالکوم با بهره گیری از متخصصین سامسونگ سعی در هر چه قدرتمندتر کردن پردازشگر بعدی خود دارد. احتملا سامسونگ در گلکسی بعدی برای بازار داخلی از پردازشگر بومی خود و برای بازارهای بین المللی از پردازشگر کوالکوم استفاده کند.

با توجه به اینکه هنوز چند ماهی از عرضه ی گلکسی S6 نمی گذرد , بنابراین سامسونگ به این زودی ها از گلکسی S7 پرده برداری نمیکند و برای دیدن نسل جدید کهکشان باید تا آخر سال صبر نمود. فعلا باتوجه به نزدیک بودن زمان معرفی گلکسی نوت 5 باید دید که سامسونگ در سری بعدی نوت چه شاهکاری را خلق خواهد نمود , سپس بعد از گذشت چند ماه از معرفی نوت 5 به سراغ نسل جدید از سری S رفت.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید