پوکیمون گو برای ویندوز فون هم می آید !

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 3 مرداد 95 ساعت: 01:09:48

تا این که در حدود دو هفته پیش یک درخواست در سایت Change.org ثبت شد که در آن از برنامه نویسان شرکت نیانتیک ( Niantic ) خواسته شده بود که بازی پوکیمون گو را برای پلت فرم ویندوز فون هم بسازند . 

این درخواست تا به امروز توسط 89,332 کاربر امضاء شده اگرچه که نیانتیک هنوز پاسخی به این کاربران نداده است با وجود این هنوز هم جای امید برای طرفداران گوشی های ویندوز فون وجود دارد زیرا یک برنامه نویس با نام ST-Apps اعلام کرده که می خواهد با ساخت یک نرم افزار واسط کاربران ویندوز فون را نیز قادر سازد تا بازی پوکیمون گو را تجربه کنند . این شخص برای اثبات قول خود یک تصویر از این نرم افزار را نیز در فضای مجازی منتشر کرده است . این نسخه برخی از ویژگی های AR نسخه اصلی بازی را ندارد اما باز هم کاربران را قادر می سازد تا برای گرفتن هیولاهای جیبی مشهور یک کشور را زیر و رو کنند . 

البته این برنامه نویس هم اکنون با مشکلاتی مواجه شده است ؛ ST-Apps در حال حاضر تا حد زیادی درگیر یک پروژه دیگر می باشد و علاوه بر موانع قانونی که در راه ساخت نرم افزار واسط او وجود دارد ، سرورهای نیانتیک هم نگرانی های خاص خود را برای وی ایجاد کرده اند . ST-Apps انتظار دارد که سرورهای نیانتیک به زودی رمزگذاری شوند . اگر که نیانتیک این کار را انجام دهد ایده عرضه بازی پوکیمون گو برای ویندوز فون به یک خیال باطل تبدیل می شود در غیر این صورت می توان انتظار داشت که ماه بعد یک نسخه منبع باز از این بازی در اختیار کاربران گوشی های ویندوز فون قرار گیرد .  

منبع: phonearena

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید