شگفتی دیگری در دنیای مادربورد از ایسوس با X99-M WS

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 29 تیر 94 ساعت: 18:56:06

ایسوس مادربورد X99-M WS را در ابعاد micro-ATX با امکاناتی کامل شامل 2 اسلات پرسرعت PCI Express با سرعت 16x، آخرین نسخه پورت USB 3.1 و یک رابط بیسیم مبتنی بر استاندارد 802.11ac برای تبادل داده ها با سرعت بیش از 1300 مگابیت بر ثانیه مجهز کرده است.

علاوه بر امکانات ذکر شده، مادربورد X99-M WS ایسوس دارای یک رابط M.2 است که هر دو مدل کارت های 60 میلی متری و 80 میلی متری را برای دستگاه های ذخیره سازی پرسرعت پشتیبانی می کند. همچنین این مادربورد فناوری 5-Way Optimization انحصاری ایسوس را نیز برای بهینه سازی عملکرد سیستم پیاده سازی کرده است.

نهایت قدرت کارت های گرافیک در یک مادربورد micro-ATX : دو اسلات PCI Express 3.0 با سرعت 16x

با توجه به پیاده سازی چیپ ست قدرتمند X99اینتل، مادربورد X99-M WS اولین مادربورد ایسوس است که قابلیت پشتیبانی از دو حالت پیکربندیSLI NVIDIA Geforce و AMD CrossFireXدر ابعاد micro-ATX را در اختیار دارد، این ویژگی برای آن دسته از کاربران حرفه ای که علاوه بر نیاز به پردازش های محاسباتی، به قدرت پردازش گرافیکی سیستم خود برای فعالیت هایی نظیر طراحی و مدل سازی، پژوهش های پزشکی و صنعتی و یا نرم افزار های رندرین نیز نیاز دارند گزینه بسیار مناسبی است.

علاوه بر کارت گرافیک، از این اسلات‌‌ها می توان برای اتصال درایو های SSD برپایه PCI Express در پیکربندی RAID ، نصب کارت‌های ویدئو کپچر و هر قطعه سازگار دیگر بر روی این مادربورد micro-ATX استفاده کرد.

آخرین و پرسرعت ترین راه ‌های ارتباطی از طریق USB 3.1 , 802.11ac و M.2

با مجهز شدن مادربورد X99-M WS به آخرین نسخه از پورتUSB 3.1 نوع A، انتقال اطلاعات با حداکثر سرعت10 گیگابیت بر ثانیه (دو برابر سریعتر از نسل پرسرعت گذشته آن یعنی USB 3.0 ) امکان پذیر شده است. همچنین با استفاده از فناوری جدید USB 3.1 Boost ایسوس، سرعت انتقال اطلاعات از طریق USB 3.1 به صورت خودکار افزایش می یابد.

مادربورد X99-M WS ایسوس از استاندارد 3X3 (سه ارسال و سه دریافت) در اتصالات شبکه بیسیم 802.11ac برخوردار است که در نتیجه سرعت ارسال و دریافت در محیط را به بیش از 1300 مگابیت بر ثانیه می رساند.

فناوری Optimization 5-Way تنها با یک کلیک، برای دستیابی به بالاترین عملکرد

سیستم هایی مجهز به مادربورد X99-M WS ایسوس، از فناوری 5-Way Optimization انحصاری ایسوس برای بالابردن عملکرد و بهینه سازی هر چه بهتر سیستم بنا به نیاز کاربر بهره می برند. این فناوری با هدف بهینه سازی مصرف انرژی، بالا بردن عملکرد در پردازش، تنظیمات چرخش فن ها و تنظیمات صدا و شبکه برای بهبود کارایی سیستم در شرایط مختلف و با توجه بسته به نیاز کاربر پیاده سازی شده است.

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید