بنکیو نمایشگر PD2700Q را برای طراحان معرفی کرد

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 6 مرداد 95 ساعت: 12:00:00

پنل IPS نمایشگر BenQ PD2700Q به طور کامل از استاندارد‌های Rec 709 و sRGB پشتیبانی می‌کند. ویژگی Darkroom Mode سبب افزایش میزان نور در بخش‌های بسیار تاریک و کم نور تصویر می شود تا تمامی صحنه‌های نمایش داده شده روی مانیتور را تحت کنترل داشته باشید. حالت انیمیشن 10 مرحله‌ای عملکرد مشابهی با حالت Darkroom دارد با این تفاوت که به منظور تشخیص و درک بهتر از محیط کم نور در نرم‌افزارهای طراحی، به صورت اختصاصی برای طراحان سه بعدی در نظر گرفته شده است. حالت‌های مخصوص تقسیم‌بندی صفحه استفاده هر چه بهینه‌تر از تمام فضای صفحه را جهت استفاده از نرم‌افزار‌های متعدد طراحی را ممکن می‌سازد.

چرخش پایه مانیتور در دو محور افقی و عمودی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نمایشگراست که محدوده 45 درجه برای زوایه افقی و 90 درجه برای زاویه عمودی را شامل می‌شود. همچنین پایه صفحه نمایش به میزان 130 میلی‌متر قابلیت افزایش ارتفاع دارد تا در زاویه مناسب با چشمان شما تنظیم شود. زوایه دید پنل IPS این نمایشگر در هر دو حالت افقی و عمودی برابر با 178 درجه است که مقداری استاندارد در صفحه‌نمایش‌ها به شمار می‌رود.

نمایش تصاویر بدون پرش از دیگر امکانات مدل PD2700Q است که در استفاده طولانی مدت، از خستگی چشم جلوگیری می‌کند. میزان خستگی چشم با بهره‌گیری از فناوری Flicker-Free سبب کاهش خستگی چشم به میزان 70 درصد در حالت خواندن متن، 60 درصد در محیط نرم‌افزارهای آفیس و 50 درصد در وبگردی می‌شود. از عوامل مهم دیگر در خستگی چشم، نور آبی اشباع شده است که با به کار گیری فناوری Low Blue Light شرکت بنکیو و با کاهش شدت نور آبی، مشکل خستگی چشم برطرف شده است. شدت روشنایی 350 کاندلا بر مترمربع، کنتراست 1000:1 و زمان پاسخ‌دهی 12 میلی ثانیه از دیگر مشخصات صفحه‌نمایش BenQ PD2700Q است.

منبع: شبکه

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید